• Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir

  Yeni yıla girmemize sayılı günler kaldı. Alış veriş merkezlerinin çoğu ve bir çok büyük marketlerde reyonlar yılbaşı süsleri ve yılbaşı ağaçları ile dolup taşmakta.

  Yeni yıla büyük bir çoşku ile girmeyi kim istemez ki. İşte biz de bu büyük çoşku ile birlikte yeni yılda en güzel yılbaşı ağacı modellerini ve yılbaşı ağacı süsleme tekniklerini sizlerle paylaşmayı istedik.

  Yılbaşı ağacı nasıl süslenir ve yılbaşı ağacı süslemek için gerekli malzemeler nelerdir. Gelin birlikte inceleyelim. Öncelikle yapmamız gereken güzel bir yıl başı ağacı almak olacaktır. Yılbaşı ağacı seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken en önemli detay da şüphesi canlı bir ağaç değil de yapay çam ağacı seçmek olacaktır. Yılbaşı ağacı seçimini yaptıktan sonra değişik renklerle bezenmiş led aydınlatmalar ve bir çok güzel yılbaşı ağacı süsleri alarak en güzel yılbaşı ağacını evinizin bir köşesine yerleştirebilirsiniz.

  Koçtaş yılbaşı reyonlarında yer alan bir çok süs modelini sizlerle paylaştık. Dilediğiniz gibi bir yılbaşı süslemek artık size kalmış. Bunun yanı sıra birbirinize hediye almayı da ihmal etmeyin tabiki de. Ama bunu gizli yaparsanız daha anlamlı olacaktır.

  Yılbaşı ağacı fiyatları yerine ve ebatlarına göre 20 TL den başlayıp 500 TL ye kadar ulaşmaktadır. Ama dediğimiz gibi canlı değil de yapay bir yılbaşı çam ağacı alırsak ve kendimiz süslersek bu maliyet biraz daha aşağıya inecektir.

  Koçtaş da birbirinden güzel yılbaşı ağacı modellerinin yanı sıra onları süsleyebileceğiniz en güzel yılbaşı ağacı süsü fiyatlarını da barındıran galerimizi ziyaret ederek en güzel yılbaşı ağacını kendiniz tasarlayabilirsiniz. Kendi bütçenizi fazla yormadan en güzel ağacı çocuklarınız ile birlikte tasarlayın.

  Yılbaşını evinde geçirecekler için yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezleri haline gelen ve ailecek oynayabileceğiniz tombalayı da almayı unutmayın. Tombala olmazsa olmazlarımız arasındadır yılbaşı gecelerinde.

  Yılbaşı gecesini bir baloda veya herhangi bir yerde arkadaşları ile kutlayacak olan hanımlar için de en güzel yılbaşı balo kıyafetlerini incelemesini tavsiye ederiz. Yeni yılda giyebileceğiniz 2014 En Güzel Yılbaşı Elbisesi Modelleri makalemizdeki elbiselerden birini seçebilirsiniz.

  Sağlıklı ve mutlu yıllar dileriz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Miraç Gecesi Hangi Gün
  Miraç Kandilinde Neler Yapmalıyız?
  Koyu Renkli Nevresim Takımları
  2017 İlk Bahar Yaz Sezonu Nevresim Modelleri
  Mangala Nedir Nasıl Oynanır
  Mangala Nedir Nasıl Oynanır
  2017 Yılbaşı Kartları
  2017 Yılbaşı Kartpostalları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>