• Yenidoğan Hastane Çıkışı Zıbın Takımı

  Birbirinden güzel yenidoğan hastane çıkışı modelleri ve zıbın takımlarıyla kız ve erkek bebekleriniz için en güzel modelleri sizler için bir araya getirdik.

  Sevgili anneler, belki de dünyanın en güzel duygusu olan annelik duygusunu ilk defa tadacaksınız. Şimdiden hazırlıklar yapmaya başladıysanız hastane çıkış takımlarını bir hayli inceleme fırsatı bulmuşsunuz demektir. Peki ya hastane çıkış takımı dediğimiz şey aslında nedir. Ne amaçla kullanılır.

  Bebeğinizi ilk kez kucağınıza alacağınız zaman hemşirelerin sizlerden istediği takımın adına biz hastane çıkış takımı diyoruz. Şimdi içinde neler var birlikte göz atalım.

  Hastane çıkış takımında genellikle olması gerekenler aşağıdaki listedeki gibi sıralanır.

  Battaniye
  Çıtçıtlı badi
  Üst zıbın
  İç zıbın
  Eldiven
  Ağız mendili
  Patikli tek alt
  Bere
  Mama önlüğü
  Çorap

  Hastane çıkışı veya bir diğer ifade ile yenidoğan zıbın takımı alırken nelere dikkat etmelidir. Hiç kuşku yok ki bebeğimiz bizim için dünyanın en değerli varlığıdır. Onun sağlığı ve sıhhati bizler için her şeyin önündedir. Zıbın takımı alırken bebeğimizin hassas cildini tahriş etmeyecek pamuklu ürünler tercih etmek gerekir.

  Şimdi sözü daha fazla uzatmadan sizler için derlediğimiz Civil Çocuk Mağazasının en çok tercih edilen ve beğenilen yenidoğan hastane çıkışı setlerini bir araya getiriyoruz. Fiyatları 70 ile 200 TL arasında değişmekte olup her bütçeye uygun bebek zıbın takımı modellerini bulabileceksiniz. Tercih sizin…

       
    
 • Benzer Yazılar
  Anne Sütü
  Anne Sütünün Faydaları
  Tekerlekli Bebek Beşikleri
  Bebek Yatak ve Beşik Modelleri
  Çocuğunuza Kulak Verin
  Anne Ve Babalara Tavsiye Kitaplar
  Çocuk ve Kitaplar
  Çocuklarda Kitap Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazandırılır?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>