• Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri

  Bahar  ayına girdiğimiz bu günlerde baharın biraz da olsun nazlı gelişi bazı hastalıkların da habercisi olmanın yanı sıra kıyafet seçiminde de işimizi zorlaştırmakta. Bir gün günlük güneşlik, bir gün de bambaşka bir soğuğun baş gösterdiği bu günlerde yeni sezon bayan hırka modelleri günü kurtarmakta bayanlara yardımcı olmakta.

  Hemen hemen her tür kıyafetin üzerine rahatlıkla giyilebilecek bayan hırka modelleri hem kıyafetimiz ile uyumlu olabilecek hem de sizi soğuğa karşı koruyabilecek tasarımlarıyla karşımıza çıkmakta. İlkbahar Yaz bayan hırka modellerinin görücüye çıktığı bu günlerde sizler de güzel bir hırka modeli tercih edebilirsiniz.

  Örgü bayan hırka modellerinden tutun da kumaş bayan hırka modelleri vitrinleri süslemektedir. Bayan hırka modellerinde en çok tercih edilen hiç kuşkusuz örgü hırka modelleridir. Hemen hemen her bayanın elbise dolabında mutlaka bir adet örgü hırka modeli bulunmaktadır. Kullanım olarak da her ortamda giyilebilecek tasarımlarda karşımıza çıkan bayan hırka modelleri bu yıl geç gelen baharda ilkbahar yaz bayan giyim modasında yerini alacağa benziyor.

  Örgü hırka örnekleri de bir çok bayan için bir eğlence bir hobi olarak karşımıza çıkmakla beraber en gözde örgü örneklerinden bir tanesidir. Her babaanne ve ninelerin torunlarına armağan ettiği el emeği göz nuru el işi örgü modelidir hırkalar. Hırkanın rengi ve tasarımı tamamen zevke göre oluşturulan ve elbise dolabında yerini koruyan örgü hırka modeli, bir kıyafet olmanın yanı sıra manevi bir sıcaklığı da adeta vücudumuza empoze etmektedir. Çünkü anne eli değmiş bir elbise vücudunuzu sarmakta ve anne sıcaklığını size hissettirmektedir.

  Bayan hırka modeli seçerken dikkat etmememiz gereken bazı küçük hususlar vardır. Öncelikle günlük bayan hırka modeli mi olmalı yoksa,  özel bir günde özel bir elbisenin üzerine giyeceğimiz bir hırka modeli mi olmalı onu kararlaştırmalıyız.

  Özel bir günde giyilebilecek bayan hırka modeli genelde giyilecek kıyafet ile uyum sağlayabilecek tasarım ve renkte olmalı. Bunun yanı sıra tercih edilecek hırka modelinin boyunun uzun olması da bir elbise havası vereceği için tercih sebepleri arasında olabilir.

  Günlük hırka modeli seçerken ise biraz daha rahat davranabilir. Her kıyafetin üzerine giyebileceğimiz renk ve tasarımda bir model tercih edebiliriz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Çiçek Desenli Makine Nakışı Modelleri
  El ve Makine Nakışı Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>