• Yeni İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri 2014

  Yazma oyası örnekleri arasında önemli bir yere sahip olan ve kadınların en sevdiği yazma kenarlarından biri olan iğne oyası yazma kenarları kadının sitesi örgü köşesinde.

  İğne oyası yazma kenarı örnekleri sevilen modeller arasında yer alır. Ama her yerde aynı örnekleri görmek de istemez hanımlar. Onun için de sizlere bu yazımızda farklı iğne oyası yazma kenarı örneklerini sunmayı amaçladık.

  Yeni iğne oyası yazma kenarı örnekleri 2014 makalemizdeki resim galerisinde 2014 yılının en güzel yazma oyası örneklerine ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda en yeni iğne oyası yazma kenarı örneklerine sizler sahip olacaksınız. Tek yapmanız gereken resim galerimizden ilginizi çeken ve hoşunuza giden bir iğne oyası yazma kenarı örneği seçmek.

  Yazmaları kullandığımız alanlar bellidir. Genellikle kapalı hanımlar yazma kullanırlar. Namaz kılarken baş örtüsü yerine bir yazma takmak hem daha kolay hem de daha kullanışlıdır. Yine mevlitlerde ve dini törenlerde bir baş örtüsü kullanmak gerekir. Ev hanımları ise baş örtüsünü hiç kullanmaz ve sık olarak yazma kullanır. Onun için de en yoğun olarak ev hanımları yazma oyaları ile birbirleri ile yarış ederler.

  Bir hanımın başında gördükleri yazma oyası örneklerini hemen kendileri de yapmak için kolları sıvar çoğu kadın. Çeyiz sandıklarının da vazgeçilmezleri arasında yer alır iğne oyası yazma kenarları tam da bu yüzden…

  Sözü fazla uzatmadan sizleri Yeni İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri 2014 galerimize davet ediyoruz.

  Farklı yazma oyası örnekleri için Yazma Oyası Örnekleri 2014 makalemizi ziyaret edebilirsiniz. Kısa sürede binlerce hanımın okuduğu ve hoşuna giden makalemizde 2014 yılının seçkin örneklerini görebilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Gül Motifli Mumluk Modelleri
  En Güzel Örgü Mumluk Modelleri
  En güzel çiçekli örgü toka modelleri
  En Güzel Örgü Toka Modelleri
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Örgü Etol Modelleri
  En Güzel Örgü Etol ve Şal Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. merhabalar

   modelleriniz cok hos cok begendim yapmayi dusunuyorum tesekkurler

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>