• Yemeni Oyası Örnekleri 2014

  Sevgili hanımlar bu yazımızda sizlerle iğne oyası ve tığ işi yemeni örneklerinden oluşan 2014 yılının  en güzel yemeni oyası örneklerini paylaşacağız.

  Yemeni örnekleri hemen hemen her kadının yapmış olduğu en nadide örneklerden bir tanesidir. Genç kızların çeyiz sandıklarının da vazgeçilmezleri arasında gelmektedir yemeni kenarı örnekleri. Yemeni oyası örneği olmadan kapanmaz sandık kapakları.

  2014 yemeni oyası örneklerinde en çok tercih edilen yemeni oyaları arasında iğne oyası yemeni kenarı modelleri ilk sırada geliyor. Yemeni oyası denilince ilk akla gelen yemeni oyası modelleri zaten iğne oyası yemeni modelleridir. Tığ işi yemeni kenarı örnekleri de en çok yapılan yemeni kenarları arasında  gelmektedir.

  Sizler için kadının sitesi örgü köşesinde ağır yemeni oyalarından, boncuklu yemeni oyalarına; halkalı yemeni oyalarından, en yeni yemeni oyalarına 2014 yılının en yeni ve en güzel yemeni oyalarını bir araya getirdik.

  2014 yılında en beğenilen yazma oyası örnekleri için Yazma Oyası Örnekleri 2014 makalemizde ki en güzel yemeni oyalarına bakabilirsiniz.

  İğne oyası yemeni kenarı isteyen hanımlar için de İğne Oyası Örnekleri 2014 makalemizdeki yemeni örnekleri yer alıyor.

  Tığ oyası yemeni örnekleri için En Güzel Tığ Oya Modelleri makalemizde birbirinden güzel tığ işi yemeni örneklerini bulabilirsiniz.

  Yemeni Oyası Örnekleri 2014

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>