• Yazma Oyası Örnekleri 2014

  Çeyiz sandıklarının vazgeçilmezlerinden olan tülbent oyası örnekleri, en güzel yazma oyası modelleri ve daha fazlasına kadininsitesi.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

  Genç kızların çeyizlerini süsleyen yazma ve yemeni modelleri hiçbir zaman sade ve kenarı boş olmaz. Onun için evlenecek genç kızlar tülbent oyası örnekleri ile tülbentlerinin kenarını süsler ve kullanıma hazır hale getirirler. Yazma kenarı örnekleri seçerken bir çok bayan işin kolayına kaçmakla birlikte yine de bir çok bayan da yazma modeli ile uyumlu olabilecek el işi yazma oyası örnekleri ile yazma ve yemeni kenarlarını süsler.

  Yazma kenarı örnekleri seçerken ilk yapmamız gereken, yazma modelimiz ile uyumlu olabilecek bir yazma oyası modeli seçmek olacaktır. Bunu da nasıl yapacağız sorusuna gelince de, yapacağımız ilk iş yazmamızın rengi ve deseni ile uyumlu olabilecek bir tülbent oyası örneği bularak tülbent kenarlarını işlemek olacaktır.

  Tığ işi yemeni oya örnekleri tercih eden hanımlar genellikle çiçek motifli tülbent oyası örnekleri ilk sırada gelmektedir. Bunun yanı sıra ikinci olarak da en çok tercih edilen yazma kenarı örneği ise basit yazma oyası örnekleri yer almaktadır.

  İğne oyası yazma kenarı örnekleri de yine bir çok hanımın tercihleri arasında yerlerini özenle korumaktadır. Yapımı biraz zahmetli olsa da iğne oyası yazma kenarı örnekleri yazmaların kenarını bir inci gibi süslemektedir. İğne oyası yazma kenarı örneklerinde boncuklu yazma oyası örnekleri en çok tercih edilen yazma oyalarıdır. Boncukların iğne ile itinalı bir şekilde dizilmesi sonucu çeşitli şekiller verilerek hazırlanan en gözde eserlerdir boncuk oyası yazma örnekleri.

  Gençlerin en çok tercih ettiği ve daha kullanışlı bulduğu yazma oyası modelleri de dantel yazma oyası örnekleridir. Dantel yazma oyası örnekleri en çok tercih edilen yemeni yazma oyası örnekleridir. Bunun bir sebebi de dantel yazma kenarı örneği ile çevrilmiş bir yazma modelini bir çok bayan hemen hemen her ortamda çok rahatlıkla kullanabilmektedir.

  En güzel yazma kenarı örnekleri için  İğne Oyası Örnekleri 2014 makalemizi de ziyaret edebilirsiniz.

  İsteyenler Tülbent Oyası Örnekleri makalemizdeki modelleri de inceleyebilir.

  Elbiselerinize bir kombin olarak düşünebileceğiniz yazma modellerini, bir fular olarak kullanabileceğiniz gibi, namaz kılarken veya ibadet ederken de çok rahatlıkla kullanabilirsiniz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  En Güzel Seccade Örnekleri ve Modelleri
  En Güzel Seccade Örnekleri ve Modelleri
  Keçeden Kırlent Yapımı
  Keçe Süsleme Modelleri
  Çocuk Odası İçin Örgü Yastık Modelleri
  2014 Örgü Yastık Modelleri
 • 4 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. ornekler guzelmis

  2. ben de yapmalıyım

  3. birde yapilisi olsa. ben daha resimlerden cikaramiyorum ornekleri :( (

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>