• Yazlık Tığ İşi Kazak Modelleri

  Yaz sıcaklarının bastırması ile birlikte artık yazlık kıyafetlere yönelmeye başladık. Bu yazımızda yazlık tığ işi kazak modelleri ile karşınızdayız.

  Kadının sitesi örgü köşesinde sizler için en güzel yazlık örgü kazak modellerini sergiliyoruz. Tığ işi örgü kazak modelleri arasında sizlerinde zevki ile şekillenecek birbirinden güzel örme bayan kazak örneklerine ulaşabileceksiniz. Yaz aylarında ne giyebilirim diye kara kara düşünüyorsanız sizlere tavsiyelerimiz arasında tığ işi kazak modelleri geliyor. Aynı zamanda yazlık örgü bluz modellerimiz için de 2014 İlkbahar Yaz Örgü Bluz Modelleri makalemizde yer alan birbirinden güzel tığ işi bluz modellerini inceleyebilirsiniz. Merserize örgü modelli olsun isteyen hanımlar da 2014 Yazlık Örgü Merserize Bluz Modelleri makalemizi ziyaret edebilir.

  Yaz mevsiminde bazen en ince penyeler bile insanın vücuduna yapışır ve bizi bunaltır. Ama tığ işi bir kazak modeli ile en ufak bir esintiyi dahi teniniz hisseder. İşte bu yüzden yaz aylarının vazgeçilmez örneklerinden birisi tığ işi kazak modelleri ve yine tığ ile yapılan tığ işi bluz modelleridir.

  Yaz mevsiminde ince giyinerek akşamları serin havalarda da üzerinize atabileceğiniz şal modelleri ile yaza hazırlık yapabilirsiniz. 2014 Yazlık Örgü Şal Modelleri ve Örnekleri makalemizi inceleyebilirsiniz.

  Yazlık Tığ İşi Kazak Modelleri

       
    
 • Benzer Yazılar
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
  Örgü Sepet Modelleri ve Örnekleri (6)
  Örgü Sepet Modelleri ve Örnekleri
  Örgü Dantel Lif Modelleri
  En Güzel Lif Modelleri ve Örnekleri
  Değişik Paspas Modelleri
  En Güzel Örgü Paspas Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>