• Yazlık El İşi Çanta Modelleri

  Sevgili hanımlar kendi çantanızı kendiniz yapmak ister misiniz? Kadının sitesi sizlerle en yeni yazlık el işi çanta modellerini buluşturuyor.

  Günlük hayatta rahatça kullanabileceğiniz, kendi ellerinizle yapabileceğiniz el işi çanta modellerini bu sitede bulabilirsiniz. El işi çanta modellerine bu sitede yer vermemizin amacı, bu modeller sizlere hem ilham olacak hem de kendi zevkinize göre kendi çantanızı tasarlamanızı sağlayacak.

  El işi çantaları sizler evlerinizde rahatça ve kolayca hazırlayabilirsiniz. Evde kalmış işe yaramayan kumaşlarınızı, pantolonlarınızı, kotlarınızı, yünlerinizi ve kıyafetlerinizi kolayca değerlendirerek çok güzel çantalar yapabilirsiniz. El işi çanta modellerinde özellikle keçeden yapılmış çanta modelleri, kot pantolonlardan yapılmış çanta modelleri, örme çanta modelleri göze çarpar. Bunların ortak özelliği siz kendi sevkinize göre istediğiniz gibi işleyip süsleyebilirsiniz. Günümüzde özellikle şık ve rengârenk giyinmeyi seven hanımlar her gün farklı çanta takmak isteyen hanımlar için bu el işi çanta modelleri tam size göre çünkü her gün yeni bir çanta olmak çok da kolay bir iş değil. Hem çantadan tasarruf yapmak istiyorum, hem de çanta almaya daha fazla para vermek istemiyorum diyorsanız evde kendi çantanızı kendiniz yapabilirsiniz. Bu çantaların en önemli özelliklerinden biri de sizin tarzınızı yansıtıyor olması ve size özel olması.

  Elbise ayakkabı ve çanta uyumuna dikkat eden hanımlar kendi çantanızı kendiniz yaptığınızda bu uyumu rahatça yaratabilirsiniz. Özellikle baharın ve yazın gelmesiyle kendinize el işi rengarenk çantalar yapıp çok şık bir şekilde günlük hayatınızda bunları kullanabilirsiniz.

  El işi örgülerde sadece çanta yapmakla kalmazsınız, kendinize minik cep çantalar, cüzdanlar ve kılıflar, torbalar da yapabilirsiniz. El işi çanta modellerini sadece sizler kullanmakla kalmazsınız, hediye edebilirsiniz ve bununla birlikte çocuklarınıza eğlenceli çantalar, cüzdanlar da yapabilirsiniz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  Çiçek Desenli Makine Nakışı Modelleri
  El ve Makine Nakışı Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>