• Yazlık Bayan Pijama Takımları

  Yaz aylarında evlerin bunaltıcı havasında terleyenler arasında yer alıyorsanız yeni sezon yazlık bayan pijama takımları tam da size göre…

  Yeni sezon için tasarlanmış ve yaz aylarında üzerinizden çıkarmayacağınız en güzel pijama takımlarından biri olan şortlu bayan pijama takımları yaz aylarında en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Yazın uzun ve sıkıcı elbiseler yerine en azından evimizde daha rahat ve bizi sıkmayan elbiseleri tercih ederiz. Bir kapri üzerine ya atlet yada bol bir penye ile evimizde sıcağın etkisinden biraz da olsun kurtulmuş oluruz. Ama yatarken daha da açılmak ve terlememek için kısa şortlu pijama takımları en kullanışlı olanlar arasında gelir.

  Her renge ve her zevke göre birbirinden güzel şekil ve desenlerde karşımıza çıkan yazlık bayan pijama takımları sizlerinde hoşuna gidecek. İsterseniz şimdi yeni sezon bayan pijama takımlarına birlikte bakalım.

  Yalnızca yatarken giymek üzere gecelik modellerine bakmak istiyorsanız da  2014 Bayan Gecelik ve Sabahlık Modelleri makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

  2014 Yazlık Bayan Pijama Takımları

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Su Yeşili Hamile Abiye Modelleri
  Hamile Abiye Modelleri
  Bebekler İçin Tütü Etekleri
  Çocuklar İçin Tütü Etek Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>