• Yastık Kılıfları 2014

  En güzel yastık kılıfı modellerini ve yastık kılıfı kenarı örneklerini sizler için derledik. kadininsitesi.com ziyaretçileri için işte en güzel yastık kılıfları.

  Her insan uzun ve yorucu bir günün ardından başını bir yastığa koyar gece olunca. Onun içinde bir yastık ve yastık kılıfı ister haliyle. Yastık kılıfları bir çok desen ve renkte her insanın zevkine göre özenle hazırlanmış ev aksesuarlarından biridir. Özel günlerinizde misafiriniz geldiğinde hemen bir yastık kılıfı alıp yastığa geçirdikten sonra misafirin yatağı hazırlanır. Onun için evlerimizde nevresim takımı ile birlikte yastık kılıfı da bulunması gerekmektedir.

  Yastık kılıfı modellerine göz attıktan sonra isteyenler 2013 Nevresim Takımı Modelleri makalemizdeki en güzel nevresim takımlarından bir tanesini de seçebilirler.

  Yastık kılıfı modellerine baktığımızda en çok tercih edilen yastık kılıfları arasında renkli yastık kılıfları geliyor. Farklı renklerde yastık kılıfları nevresim takımınızla uyum içerisinde olması için nevresim takımınıza uygun bir yastık kılıfı modeli seçmelisiniz.

  Bir de yastık kılıfı kenarı örnekleri var. Herhangi bir yastık kılıfının kenarına el işi yastık kılıfı kenarı örneği ile süslüyorsunuz. Bu yastık kılıfları da oldukça güzel bir görünüme sahip olmanın yanı sıra misafirlerinize de değer verdiğinizi gösteriyor. Bir çok hanım yastık kenarı örnekleri ile süslenmiş yastıkları genellikle kullanmayı tercih etmiyor. Çünkü yastık kılıfını sürekli yıkamak durumunda kalıyor. Bu da üzerinde ki dantel örneğinin yıpranmasına sebep oluyor. İşte bu yüzden hazır yastık kenarı kullanan hanımların sayısı çok daha fazla.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Üç Boyutlu Manzara Desenli Duvar Kağıdı Modelleri
  Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri
  Gitar Orta Sehpa
  Modern Orta Sehpa Modelleri
  Tekerlekli Bebek Beşikleri
  Bebek Yatak ve Beşik Modelleri
  Koltuk Kırlent Örnekleri
  Tığ İşi Örgü Kırlent ve Yastık Örnekleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>