• Uzun Lif Modelleri ve Örnekleri

  Lif modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alan uzun lif modellerini ve örneklerini kadının sitesi örgü köşesinde beğeninize sunuyoruz.

  Duş alırken çoğu kez lif kullanmayı öz ardı edebiliriz belki. Ama yine de çoğu evde mutlaka banyolarda el işi lif modellerine rastlamak mümkündür. Örgü lif modellerinden en kullanışlı olanları da hiç kuşkusuz uzun lif örnekleridir. Uzun lif modellerinin tercih edilmesinin nedenleri arasında da uzun lif modeli ile sırt bölgesini daha raht bir şekilde ovabilmemizdir.

  Uzun lif örneklerinde kullanılan örgü teknikleri arasında da yine çeşitli teknikler kullanılmaktadır. Uzun lif örneklerinde kullanılan ayrıntılardan bir tanesi içerisine sabun konulan uzun lif modelleridir. Uzun lif örneklerinde yine üzerine yazı yazılan modellere rastlamamız da mümkündür.

  Sırtını lifleyemeyenler için en güzel uzun lif modellerini ve örneklerini resim galerimizde sizler ile paylaşıyoruz. Uzun lif modelleri yapılışı diğer lif modellerinin yapılışı ile hemen hemen aynıdır. Yapmanız gereken sadece lif örneğini uzun tutmanız ve istediğiniz lif desenini, lif motifini ve lif renklerini yerleştirmeniz olacaktır.

  Uzun Lif Modelleri ve Örnekleri

  Konu ile ilgili diğer yazılarımız ve örneklerimiz için  En Güzel Lif Örnekleri 2014 ve En Güzel Lif Modelleri ve Örnekleri yazılarımızı ziyaret edebilir. Diğer lif örneklerimiz hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Çeyizlik lif örneklerinden oluşan örneklerimiz her çeyiz sandığında görebileceğiniz en seçkin örneklerden oluşmaktadır.

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Bahara Özel İğne Oyası Şal Modelleri
  2017 En Yeni İğne Oyası Modelleri
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri 5
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri
  Yemeni Oyaları
  2015 Yeni Tığ Oyası Örnekleri
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>