• Tunus İşi Patik Modelleri ve Örnekleri

  Patik modelleri arasında önemli bir yere sahip olan tunus işi patik modelleri ve örneklerini kadının sitesi örgü köşesinde beğeninize sunuyoruz.

  2014 patik modelleri arasında bir hayli ilgi gören ve hanımların beğenerek hem ördüğü hem de ayaklarından çıkarmadığı tunus işi patik modellerinden en güzelleri galerimizde.

  En çok okunan yazılarımız arasında yer alan 2013 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri makalemizdeki patik modellerini de inceleyebilirsiniz. Ama illa da tunus işi patik modeli olsun istiyorsanız resim galerimize girerek tunus işi patik modellerinin resimlerine ayrıntılı bakabilirsiniz.

  Tunus işi örgü modelleri son günlerde ülkemizde de moda olan örgü teknikleri arasındaki yerini almayı başardı. Bizde sizlere en güzel tunus işi patik modellerini derledik.

  Tunus işi patik modelleri yapılışı itibarı ile şiş ile örülen patik modelleri veya şiş ile örülen patik modellerinden farklı değil. Tek farklılığı tunus işi patik modellerinde işlemelerin biraz daha fazla oluşu. Tunus işi patik örnekleri desenleri ve figürleri ile diğer patik modellerinden bir adım önde görünüyor.

  Tunus işi uzun patik örnekleri de bulmanız mümkün. Kış aylarında daha çok uzun patik modelleri tercih edilebilir. Ama dört mevsimde de giyebileceğiniz bir patik modeli örmek istiyorsanız. En güzel patik modeli kuşkusuz rahatlıkla giyip çıkarabileceğiniz kısa patik modelleridir.

  Bebekler için tunus işi patik modelleri de oluşturabilirsiniz. Biz bu makalemizde bayan patik modellerine değinmeyi yeğledik. Arzu eden hanımlar tunus işi olmasa da karışık patik modellerinden derlediğimiz bebek patik modellerine bakabilirler.

  2019 yılının en güzel patik örnekleri için 2019 En Güzel Patik Örnekleri makalemizdeki örneklerden yararlanabilirsiniz.

  Tunus İşi Patik Modelleri ve Örnekleri

  Bebekleri için patik örmek isteyen hanımlar Bebek Patik Örnekleri 2014 makalemizin yanı sıra cinsiyetine göre kız veya erkek bebekleri için ayrı ayrı patik örmek isteyen hanımlar da sırası ile  Kız Bebek Patikleri 2014 ve Erkek Bebek Patikleri 2014 yazılarımızdaki örneklerden faydalanabilirler.

   

   

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>