• Tül ve Perde Kenarı Örnekleri

  Her evin camında olması gereken ve olmazsa olmazlarımız arasında yer alan tül ve perdeler bir de kenarlarında iğne oyası veya tığ işi perde kenarı örneği varsa muhteşem olur. 

  Bir evin camı dışarıdan ev hakkında bize bilgi veren ilk noktalardan bir tanesidir. İşte bu yüzden hanımlar cam temizliğine oldukça fazla önem verirler. Cam temizliğinin ardından da tabi ki camların en güzel perde ve tül modelleri ile süslenmesine gelmiştir sıra. En güzel perde ve tül kenarı modellerini kadının sitesi ziyaretçileri için bir araya getirdik. 2014 yılının en güzel tül ve perde kenarı örneklerini makalemizdeki galeride bulabilirsiniz.

  Perde ve tül kenarı modelleri arasında hanımların beğenisini kazanmış en güzel perde kenarı modelleri ve tül kenarı örnekleri yapılışı itibari ile biraz zaman alan ve uğraştıran bir süreç gibi görünse de sonuçta el işi işlemenin başlı başına bir sanat olduğunu düşünmeden edemeyeceğiz.

  Perde ve tül kenarı modelleri arasından sizlerin hoşuna gideceğine inandığımız tığ işi perde kenarı modelleri ve iğne oyası perde kenarı modelleri ve örneklerini beğeninize sunuyoruz.

  Tül ve Perde Kenarı Örnekleri

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Sarı Papatyalı Banyo Takımı Örnekleri
  En Güzel Örgü Banyo Takımı Modelleri
  Pike Takımı Örnekleri 2014
  Pike Takımı Modelleri ve Örnekleri
  Kurdele Havlu Kenarı Örnekleri
  En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri
  Halkalı Uzun Lif Örnekleri
  Uzun Lif Modelleri ve Örnekleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>