• Trend Gelin Ayakkabı Modelleri 2014

  Düğün sezonunun açılmasıyla birlikte gelinlikler dikilmeye başladı ve gelinliği tamamlayan en güzel aksesuarlardan biridir ayakkabılar.  Gelinliğinizi almadan gelin ayakkabı modelini belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü özellikle moda evleri gelinlikleri dikerken en güzel gelin ayakkabı modellerinizin yanınızda olmasını isterler. Özellikle kişiye özgü gelin ayakkabı modellerini isteyen gelinler için size özel ayakkabıları üreten ayakkabı firmaların bulabilmeniz mümkündür. Gelin ayakkabısı ve gelin çiçeği uyumunuza mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Genellikle gelin ayakkabısı ve gelin çiçeğinin aynı olması çok tercih edilmektedir.

  Trend gelin ayakkabı modellerinde bu sene yine krem renkler ve dantelli tasarımlar çok tercih edilmektedir. Düğün ayakkabısında rahat etmek isteyen bayanlar için özellikle çok şık bir görünüme sahip olan sedef önü açık gelinlik ayakkabı modeli tam size göre olabilir. Hem rahat hem de kullanışı açısından sizlere uygun olabilir. Topuklu giymeyi sevmeyen gelinler içinse babet gelin ayakkabı modellerini bulabilmeniz mümkündür. Özellikle yine en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan sedef gelinlik babeti modelleri, kişiye özel gelinlik babeti modellerini de bulabilmeniz mümkündür.

  Gelin ayakkabınızı dilediğiniz gibi gelin ayakkabı süsleme ile süsleyebilirsiniz ve size özgü tasarımları rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Günümüzde en güzel gelin ayakkabı tasarımlarını bulabilmeniz mümkündür. Özellikle Fatih’te birçok mağazada farklı farklı modeller bulabilirsiniz. Gelin ayakkabısını nereden almalıyım gibi sorularla başbaşa iseniz size güzle bir öneri, Fatih bunun için en güzel mekanlardan biridir. Dilerseniz dolgu topuk gelin ayakkabı modelleri, dilerseniz babetleri, dilerseniz normal topuklu gelin ayakkabı modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

  Kurdeleli gelin ayakkabısı modelleri gelinliğiniz ile birlikte hem şık bir görünüm katar size hem de sempatik bir görünüm katmaktadır.Bununla birlikte beyaz platform gelin ayakkabısı modelleri ile de şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.Dantelli gelin ayakkabı modelleri de özellikle sizler için en uygun ve kullanımı çok şık gelin ayakkabı türleri arasında yer almaktadır. Renkli gelin  ayakkabı modellerini de artık gelinliklerinizle birlikte çok güzel bir şekilde kombine edebilirsiniz çünkü sizlere renkli gelin ayakkabı modelleri sempatik bir görünüm verecektir.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Beyaz Kına Sepeti Modelleri
  Kına Çeyiz Seti Modelleri
  Su Yeşili Hamile Abiye Modelleri
  Hamile Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>