• Tığ ve Şiş Örgü Paspas Örnekleri

  Banyo paspas örneklerinden, mutfak paspas örneklerine, çocuk odası paspas örneklerinden, oturma odası paspas örneklerine en güzel paspas örneklerini sizler için bir araya getirdik

  Evimizin her yerinde onlara mutlaka değerli bir yer bulabiliriz. Kimi zaman bir masa altı, kimi zaman iki berjer koltuk arası, kimi zaman da çocuk odalarının en güzel parçalarından biri olur tığ ve şiş örgü paspaslar. Bizlerde bu felsefeden yola çıkarak sizler için birbirinden güzel tığ işi örgü paspas modellerini ve örneklerini bir araya getirdik.

  İster tığ işi paspas modelleri olsun ister ise şiş ile paspas modelleri… hepsinde bir el emeği göz  nuru olması nedeniyle evimizin en değerli parçalarından biri olmaya adaylar. Örgü paspas modellerine göz gezdirdiğinizde kalın ipten paspas modelleri ve yapılışının kolaylığından dolayı biraz basit durabiliyor. Ama kalın ipten veya penye ipten paspas modelleri her ne kadar yapılışı kolay paspas modellerinden olsa da hiç bir şey el emeğinin ve göz nurunun bir örneği olduğu gerçeğinin önüne geçemez.

  Modern paspas örneklerinden birini istiyorsanız, sakallı ipten paspas modelleri tam da aradığınız paspas modelleri diye düşünüyoruz. Sakallı ipten paspas modelleri yapılışı zor gibi görünse de diğer paspas örneklerinden pek de farksız değil. Sakallı ipin yapısı itibari ile düz bir örgü ile de yola çıksanız oldukça güzel bir model ortaya çıkabiliyor. Sakallı ipten paspas modellerinin çokça tercih edilmelerinin en büyük nedenlerinden biri de bu olsa gerek.

  Banyo paspas modellerinde ise yine en çok kullanılan modeller arasında sakallı ipten paspas örnekleri yer alıyor. Sakallı ipten paspas örnekleri hemen her yerde kullanılacağı gibi mutfak da çok da kullanışlı olmayabiliyor. Özellikle yemek yenilen bir masanın etrafında veya altında olması ekmek kırıntılarının içine girmesi ve temizliği açısından zor olsa da yine mutfaklarında sakallı ipten paspas örneklerini kullanan hanımlar yok da diyemeyiz.

  En Güzel Paspas Örnekleri

  Paspas örneklerinin yine yaygın olarak kullanıldığı yerlerden bir tanesi çocuk odaları oluyor. Çocuklar için paspas modelleri de son zamanlarda oldukça arttı. Temizliğinin halılar göre daha kolay olması ve çamaşır makinelerinde de rahatlıkla yıkana bilmesinden ötürü özellikle çocuk odalarında en yaygın olarak paspas modelleri kullanılmakta.

  Değişik diğer paspas modellerimiz için En Güzel Paspas Modelleri ve Örnekleri makalemizi de ziyaret edebilirsiniz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  Bernarda Servis Masası Takımları
  Bernardo Masa Örtüsü Ve Servis Peçetesi Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>