• Tığ İşi Örgü Kırlent ve Yastık Örnekleri

  Salon takımlarının en güzel ve en gözde aksesuarlarından biri olan el emeği göz nuru tığ işi örgü kırlent ve yastık örnekleriyle koltuklarınız artık daha gösterişli.

  Salon takımları kırlent olmadan olur mu? Tabi ki hayır. Ama günümüzde hazır yastık ve kırlent kılıfları her ne kadar çoğunlukta olsa da eskilerin gözdesi tığ işi örgü kırlent modelleri el emeğine değer veren hanımların koltuklarının en güzel süsleri olmaya devam ediyor. Eskilerden divan örtüleriyle birlikte bir takım olan tığ işi örgü kırlentler günümüzde oturma gruplarının hayatımıza girmesi ile eskisi kadar kullanılmasa dahi son zamanlarda birbirinden güzel kırlent örnekleri ile tekrar hayatımıza girmeye başladı.

  İster köşe takımlarında isterse tekli berjer koltuklarda rahatlıkla kullanabileceğiniz kırlent modelleri evinize eşsiz bir güzellik katmaya hazır. Sizler de el emeği göz nuru örneklere değer veriyorsanız koltuklarınız için en güzel kırlent örneklerinden bir tanesini seçerek işe başlayabilirsiniz.

  Çocuklar için kırlent modellerinden tekli berjer kırlent modellerine, oturma odası kırlent modellerinden çekyat kırlent modellerine onlarca kırlent modellerini sizler için bir araya getirdik. Eminiz ki bu kırlent örneklerini çok seveceksiniz. Özellikle çocuk kırlent modellerini çocuklarınız ellerinden düşürmeyecek.

  Tığ İşi Örgü Kırlent ve Yastık Modelleri

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Kalın Şiş ile Örülen Bebek Battaniyesi Örnekleri
  En Güzel Bebek Battaniyesi Örnekleri ve Yapılışı
  Namaz Takkesi Modelleri (7)
  Namaz Takkesi Modelleri
  Tığ Oyası Yazma Örnekleri
  Yazma Kenarı Örnekleri
  Gitar Orta Sehpa
  Modern Orta Sehpa Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>