• Tığ İşi Havlu Kenarı Örnekleri

  Evde kullandığımız havluları çeyize koymak için yanlarına el işi veya tığ işi motifler dikersiniz. İşte size bu güzel havlu kenarı örneklerini  göstereceğiz .

  Günlük hayatta kullandığımız havluların hep bir taraflarında süsleme ararız. Yaptığımız havlu kenarları bizim için çok kıymetli olurlar bazen onları kimseye vermek istemeyiz bazen ise fedakarlık yapıp onları çocuklarımızın çeyizine koyarız.

  Eğer havlu kenarı yapmayı bilmiyorsanız sizin için hazırladığımız en güzel havlu kenarı örneklerinden yararlanabilirsiniz. Havlu kenarlarında bir çok insan için en güzel duran havlu kenarı tığ işi havlu kenarlarıdır. Çünkü tığ işi havlu kenarlarına bakarken bir zarif bir hoş durur isterseniz havlu kenarlarınızı tığ işi ile yapabilirsiniz.

  En Güzel Tığ İşi Havlu Kenarı Örnekleri

  Bir çok bayan tarafından tercih edilen havlu kenarları çiçek desenli havlu kenarlarıdır.

  Her bayanın marifeti farklıdır. Bazıları tığ işi havlu kenarı örneklerinde başarılı bazıları da el işi havlu kenarlarında başarılıdırlar. Bunu için kendinizi üzmeyiniz.  Nakışlı tığ işi havlu kenarları ve kurdele nakışlı havlu kenarı örnekleri bir çok bayanın tercihinde yer almaktadır.

  Tığ işi havlu kenarında başarılı olmayan bayanlarımız için de hazırladığımız İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri makalemizden de yararlanabilirsiniz.

  2014′ün en modası olan boncuklu havlu kenarı örnekleri evimizin bir köşesinde bulunur belki onları gün yüzüne çıkarmak istemeyiz ama çıkarttığımız zaman evimiz çok güzel gözükür bunun için korkmayın bayanlar. Boncuklu Havlu Kenarları 2014 makalemizden örneklerini alabilirsiniz.

  Konu ile alakalı bir diğer makalemiz olan 2014 Motifli Havlu Kenarı Modelleri birbirinden güzel motiflerle sizleri bekliyor.

  Sizlere ilham vermesi amacıyla inşallah beğenirsiniz…

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. bende istiyom

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>