• Takı Tasarım Modelleri 2014

  Takı tasarımı yapmak çok eğlenceli bir sanattır. Sizde takı tasarımı yapabilir, hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

  Hanımlar çok severler takıları. İncik boncuk işlerinde üzerlerine yoktur. Sizde kendi takılarınızı kendiniz tasarlayabilir hatta tasarladığınız takıları satarak aile bütçenize katkıda bulunabilir ve para kazanabilirsiniz. Takı tasarımı oldukça zevkli ve özen isteyen bir sanattır. Hayal gücünüzü boncuklara ve taşlara döker ve ilmek ilmek işlersiniz en değerli takıları.

  Takı tasarımı nasıl yapılır ve nasıl takılar yapılır bilmiyorsanız sizi takı tasarım kurslarında yapılan en güzel takı tasarım modellerinden derlediğimiz galeriye yönlendireceğiz.

  Takı tasarımı yapılışı konusunda yeterli bilgi ve beceriye sahip olmayabilirsiniz. Bu konuda internetten takı tasarım videoları izleyerek en güzel takı tasarım modellerini evinizde kendiniz yapabilirsiniz. Ama şayet imkanınız varsa bir kursa gitmenizi tavsiye ederiz.

  Daha önceki makalelerimizde kadınlar için mesleki eğitimin önemini vurgulamıştık. Günümüzde bir çok şehirde belediyeler kadınlar için mesleki eğitim programları düzenlemekte. Bunun en güzel örneklerinden bir tanesi de İstanbul da İsmek Kursları. İsmek takı tasarım kursu alan binlerce kadın şu anda evlerinde kursa gitmeye gerek duymadan bilekli yapımı, kolye yapımı, küpe yapımı ve yüzük yapımı gibi bir çok alanda en güzel takı tasarım modellerini itina ile yapabilmektedir.

  Takı tasarlamak aslında çok kolay ve eğlenceli bir sanat olduğunu daha önce de söylemiştik. Kadının iş hayatında olması gerektiğini ve evde çocuklarının bakımını üstlendiğini düşünürsek takı tasarımı bir çok ev hanımı için bir meslek haline gelebilir. Çocukların farklı saatlerde okula gidiş dönüşleri maalesef bir çok hanımı eve mahkum etmektedir. Bunun yanında artık emekli olmuş ve dışarıda çalışmayı istemeyen hanımlar da evde aile bütçesine katkıda bulunmak adına çeşitli uğraşlar içerisini girmişlerdir. İşte takı tasarımı yapımı da bu uğraşlardan bir tanesidir.

  Bir mesleği olan ve çalışmakta olan hanımların da en büyük hobilerinden biri haline gelmiştir bugün takı tasarım yapımı. Günümüzde bir meslek maalesef yetersiz kalabiliyor. Onun için kolumuza ne kadar bilezik takarsak ileride o kadar rahat edeceğinizi hatırlatır. Sağlıklı ve mutlu çalışmalar dileriz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Sarı Çiçek Desenli Örgü Kolye Modelleri
  Elişi Örgü Takı Kolye Modelleri
  Doğal Taş Kolye Modelleri
  Doğal Taş Bileklik ve Kolye Modelleri
  Fossil Bayan Kol Saati
  2014 En Güzel Bayan Saat Modelleri
  Renkli Örgü Küpe Modelleri
  Örgü Takı Modelleri ve Aksesuarları
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. zübeyde öztürk

   ben sizin yaptığınız takıları çok beğendim eleriniz melek gibi güzeleşiyor elerinize sağlık
   geröekten çok beğendin kendiniz melek gibisiniz
   iyi günler……….

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>