• Sony Telefon Modelleri

  Teknolojinin gelişimi ile birlikte artık telefonlar konuşma ve mesajlaşmanın yanı sıra birçok kolaylığı biz kullanıcılara sunmakta adeta birbiri ile yarış ediyor.

  Tasarımı ile de göz kamaştıran yeni Sony Modelleri her bütçeye uygun fiyat avantajları ile kullanıcıları akıllı telefon ile buluşturuyor. Adeta cebimizde bir küçük bilgisayarı barındırıyoruz. İstediğimiz ve merak ettiğimiz her şeye anında bir tuş kadar yakınız.

   

  Akıllı telefon deyince aklımıza gelen ilk şey olarak da şüphesiz işletim sistemi gelmektedir. Yeni Sony modelleri ise hem Android hem de Windows Phone 8 tabanlı işletim sistemleri ile kullanıcılara işletim sistemi konusunda da bir alternatif sunmayı göz ardı etmemiş durumda.

  Şıklık ve zarafeti ile de göz kamaştıran modeller performans olarak da oldukça başarılı. Üstelik geniş ekran sevenlerin tam da istediği ölçüde tasarlanmış. İşte bu yıl öne çıkan Sony akıllı telefon modellerini sizler için inceledik.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Mevlid Kandili Sözleri
  Mevlid Kandili Mesajları ve Resimleri
  Isı Tasarrufu
  Doğalgaz Tasarrufu İçin Ne Yapmalıyız?
  Baykal Gölü Turkuaz Buzlar
  Ben Neredeyim?
  Ahşap Kedi Evleri
  En Güzel Kedi Evleri ve Kedi Yuvaları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>