• Soğan Suyuyla Saç Uzatma

  Sevgili hanımlar saçlarınız kısa ise ve uzatmakta zorluk çekiyorsanız saç diplerini uyaracak bir formül var bu formülün adı ise soğan suyudur.

  Soğanın faydaları saymakla bitmez en güzel yeri ise yemeklere olan tadıdır. Bir faydasını da saymadan geçemeyeceğim en önemli faydası ise saçları uzatmasının yoludur. Soğanı belki sevmeyebiliriz ama soğan suyunu saçları uzatması için deneyebiliriz. Biraz da doğal yoldan saçlarımızı uzatalım bakalım soğan suyu ile saç uzatma nasıl olacak.

  Saç uzatmanın yollarına baktığımızda  soğan suyu ile saç uzatmanın hem en kolayı hemde en ucuzu soğan suyu ile saç uzatmak olsa gerek.

  İlk öncelikle soğan suyu maskesi yapabilmek için birkaç parçaya ayırdığımız  soğan parçacıklarını suda biraz haşlayıp saçımızı yıkamadan önce bekletmek olacaktır. Soğan suyu ile saç uzatma maskesinden sonra size saçlarınız için bir öneri daha verelim bakalım beğenecekmisiniz.

  Hanımlar mutfağınızda yaptığınız yemeklerden birisi de pilavdır değil mi ? Pilav yapmak için ıslattığımız pirincin suyunu bu seferlik dökmeyin. Saçlarınızı bu sefer de pirincin suyuyla yıkamayı deneyeceksiniz eğer böyle bir yol denersek saçlarımız daha parlak bir görünüme kavuşacaktır. Yapmanız gereken bir şey var oda pirinci bir kere yıkadıktan sonra suda bekletmek süzdüğünüzde bu suyu almak olacaktır rahatlıkla saçınızı yıkayabileceksiniz.

  Bu yollarla saçlarınızı anlamını bilmediğimiz şeylerle değil faydalarını bildiğimiz şeylerle yıkayacağız.

  Soğan suyu maskesi ile saç uzatmak veya pirinç suyu ile parlak saçlara sahip olmak o kadarda zor değilmiş değil mi ?

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Bahar Yorgunluğu
  Bahar Yorgunluğuna Karşı Neler Yapmalıyız
  Mükemmel Makyaj Nasıl Yapılır
  Kusursuz Makyaj Nasıl Yapılır
  Anne Sütü
  Anne Sütünün Faydaları
  Mevsim Hastalıkları
  Mevsimsel Hastalıklara Dikkat !!!
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>