• Skype Kurulumu

  1999 yılından bu yana kullanageldiğimiz Microsoft’un  anlık mesajlaşma servisi olan Windows Live Messenger yakın bir zaman içerisinde kapatılacak ve Skype üzerinden iletişime geçilecek. Messenger’ın kapanmasının ardından kullanıcıların Skype’a alışmaları için Skype 6.0 yazılımı hotmail hesabı ile oturum açabilecek. Sizde şimdiden Skype 6.0 yazılımı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Mikrosoft’un 2011 yılında Skype’ı satın alması ile 300 milyona yakın Messenger kullanıcısına daha iyi bir hizmet vermesi açısından faydalı bir geçiş süreci olabilir.

  Windows için Skype Kurulumu

  Skype

   

  İlk olarak Skype yazılımını bilgisayarımıza indiririz. Ardından İndirdiğimiz dosya üzerine çift tıklayarak basit skype kurulumunu başlatırız. Son olarak da kullanıcı hesabı ve şifresi alarak Skype kullanmaya başlayabiliriz.

  Daha detaylı ve resimli skype kurulumu için www.skype.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Skype’ ın sitesi üzerinden aynı zamanda kullanımla ilgili olabilecek ayrıntıları edinebilirsiniz.

  Telefon, tablet ve cep telefonunda kullanabileceğimiz Skype ile her an her noktadan görüntülü konuşma yapabilecek ve paylaşımda bulunabilecek olmamız çok güzel bir şey.

  Skype’da ücretsiz olarak yapabileceklerimiz

  Bir Skype hesabı açmak ve en son yüklemeleri yapmak.

  Görüntülü ve Sesli çağrılar.

  Dosya paylaşımı ve anlık mesajlaşma

  Skype’ da ücretli olarak yapabileceklerimiz

  Dünya genelindeki cep telefonu ve sabit hatları aramak.

  Kısa mesaj göndermek.

  10 kişiye kadar görüntülü grup görüşmeleri cüzzi de olsa bir ücrete tabidir.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>