• Saten Gecelik Modelleri 2014

  Gecelik modelleri arasında en çok tercih edilen saten gecelik modelleridir. 2014 yılının en gözde saten gecelik modellerinden derlediğimiz saten gecelik modelleri galerimizle karşınızdayız.

  Özel günlerinizin en güzel kıyafetlerinden biri olan gecelik modelleri arasında bir yapı taşı olan ve en çok tercih edilen model hiç kuşku yok ki saten gecelik modelleridir. İster günlük kullanımda isterseniz de özel gecelerde kullanabileceğiniz en güzel saten gecelik modellerini galerimizde bulabileceksiniz.

  2014 Bayan Gecelik ve Sabahlık Modelleri makalemize olan yoğun istek ve ilginizden dolayı site yönetimi olarak bizler de 2014 bayan gecelik ve sabahlık modellerinin en güzel örneklerinden biri olan saten gecelik modellerini sizlere sunayı kendimize bir misyon olarak belirledik.

  Saten gecelik modelleri kataloğu

  Sabahlık ve gecelik modelleri deyince akla gelen ilk örnek olan saten gecelik modellerine de bu yüzden biraz daha fazla önem verdik. Saten gecelik modelleri arasında en çok tercih edilen gecelik modelleri de beyaz ve krem renk gecelik modelleridir. Krem renk gecelik modellerinin bu kadar fazla tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi de beyaza en yakın renk olmasıdır. Göz alıcı beyaz gecelik modelleri hanımların tüm güzelliklerini ortaya koyan en nadide gecelik modelleri arasında gelir. Onun içindir ki vücuduna güvenen hanımların gecelik modeli seçerken renk tercihleri arasında açık renkler gelir.

  Kırmızı ve pembe renk saten gecelik modelleri de yine bir çok hanım tarafından en çok tercih edilen gecelik modelleri arasında gelmektedir. Kırmızı saten gecelik modelleri genellikle fantazi gecelik modelleri arasında yer almakla birlikte gecelik modelleri arasında en çok tercih edilen renklerden bir tanesidir.

   

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Yılbaşı Balo Kıyafetleri
  2015 Yılbaşı Gece Elbise Modelleri
  Anne Kız Polar Pijama Modelleri 2015
  Polar Pijama Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>