• Samsung Galaxy Telefon Modelleri

  Cep telefonu ve akıllı telefon denince ilk akla gelen markalardan birisi olan Samsung firması Galaxy serisi  ile telefon trendlerine bir yenisini ekleyerek teknolojinin öncülerinden birisi olduğunu kanıtladı. 

  Hayatımızda çok hızlı bir şekilde girmeyi başaran akıllı telefonlar  kullanıcıların memnuniyeti doğrultusunda sürekli kendilerini yeniliyor ve teknoloji severler ile buluşuyor. Bir çok cep telefonu üreticisi firmanın bu amansız yarışta kıyasıya mücadele etmesi kuşkusuz tüketicinin yararına oluyor.

  Rekabet ve diğer etkenler birleştiğinde akıllı telefon üreticileri de daima gündemde olacak modeli tasarlamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli yeni modeller çıkarıyorlar.

  Akıllı telefon çeşitlerine yepyeni bir rota çizen Samsung galaxy serisi her kesimden insanın kullanacağı ürün gamı ile tüketiciyle buluşuyor. 7′den 70′e her yaşa uygun akıllı telefon modellerinin yanı sıra her keseye uygun bir akıllı telefon modeli seçmekte mümkün galaxy serisinde.

  Samsung galaxy serisi  deyince aklımıza gelen en önemli ayrıntılardan bir tanesi de hiç şüphesiz işletim sistemi olacaktır. Samsung galaxy serisi modellerinde Android işletim sistemini kullanmış ve gayet olumlu sonuçlar almayı başarmıştır. Bunun için de Android işletim sistemi üzerinde karar kılmış ve yeni çıkan akıllı telefon modellerinde de Android işletim sisteminin en güncel sürümleri ile piyasaya çıkmıştır.

  Samsung marka akıllı telefon seçerken dikkat etmemiz gerekenler

  Öncelikle kullanım amacımıza uygun bir telefon seçmemiz gerekmektedir. Peki ya bunu nasıl belirleriz sorusuna gelince de saymaya başlayabiliriz tek tek.

  1. si Cep telefonundan beklentilerimiz nelerdir. Bu soruyu kendimize sormalı ve cep telefonu tercihi yaparken ona göre bir model seçiminde bulunmalıyız. Yani alacağımız telefon ile daha çok yapacaklarımız nelerdir, bunu bilmemiz gerekmektedir.

  Örneğin hiç görüntülü görüşme yapmayacak bir kullanıcı görüntülü konuşma yapılan telefon modellerinden uzak durmalı, kullanmayacağı bir özellik için ekstradan para ödememelidir.

  2. si Cep telefonu için ayırdığımız bütçe ne kadardır. Şayet kafamızda bir rakam oluşturursak o fiyat bareminde bir ürün seçiminde bulunur ve işimizi kolaylaştırmış oluruz.

  3. sü de artık son olarak seçeceğimiz telefon modelinin ekran büyüklüğü olmalıdır. Dokunmatik ekranlı telefon modellerinde öne çıkan en önemli faktörlerden bir tanesi de ekran büyüklüğüdür. Şayet internet kullanacaksanız geniş ekranlı bir model tercih etmenizi öneririz. Kişisel tercihim ekran boyutu en az 3,5 inç olmalıdır.

  Bunların haricinde işlemci, ram, kapasite, çözünürlük, kamera… gibi faktörler de göz önünde bulundurulmalıdır.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>