• Pike Takımı Modelleri ve Örnekleri

  Yatak odamızın vazgeçilmezleri arasında yer alan ve gelin adaylarının çeyizlerinin baş tacı olan en güzel pike takımı modelleri ve örneklerini sizler için bir araya getirdik.

  Kadının sitesi ailesi olarak el işi ve örgü köşemize büyük önem veriyor ve sizler için en güzel örnekleri bir araya getirmeye çalışıyoruz. 2014 yılının en güzel pike takımı örnekleri de bunlardan sadece bir tanesi. Daha önceki makalelerimizde nevresim takımı modellerini sizlerle paylaşmıştık.   Nevresim Takımı Modelleri makalemizde birbirinden güzel hazır nevresim takımlarını bulabilirsiniz.

  Pike takımı modelleri arasında en çok tercih edilen özellikle de çeyizlik pike takımı örneklerinde ilk sırayı dantel pike takımı modelleri alır. İkinci olarak da yine el işçiliğine dayanan kanaviçe pike takımı örnekleri bir hayli ilgi görmektedir.

  Dantel pike takımı örnekleri de bilindiği üzere iğne oyası pike takımı örnekleri olarak bilinmektedir. İğne oyasının o büyülü güzelliği ile şekillenen en güzel iğne oyası pike örnekleri yataklarınızın üzerinde birer sanat eseri olarak yatak odanızın dekorasyonunun bir parçası olacaktır.

  Sözü daha fazla uzatmadan en güzel pike takımı örneklerinden derlediğimiz resim galerimiz ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

  Pike Takımı Modelleri ve Örnekleri

       
    
 • Benzer Yazılar
  Koyu Renkli Nevresim Takımları
  2017 İlk Bahar Yaz Sezonu Nevresim Modelleri
  Bahara Özel İğne Oyası Şal Modelleri
  2017 En Yeni İğne Oyası Modelleri
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri 5
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri
  Bahar Çiçekleriyle Oda Kokusu
  Bahar Çiçekleriyle Doğal Oda Kokusu Yapımı
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. Mor olana bayıldım

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>