• Pazar Filesi Modelleri ve Örnekleri

  Sevgili hanımlar, bilindiği üzere 2019 yılından itibaren artık hayatımıza girmeye başlayacak olan fileli çanta modellerine ve örneklerine bir göz atalım istedik.

  Yeni yasal düzenleme ile artık marketten ve pazar reyonlarından alış veriş yaparken ücretsiz aldığımız poşetlerin devri kapandı. Peki ya şimdi ne yapacağız. Bir kaç kullanımlık poşetleri para ile satın almak ne kadar doğru olabilir ki?

  Bizler de sizin gibi düşündük ve hemen kendimize birer fileli alışveriş çantası yapmaya karar verdik. Eskilerin deyimiyle namı-diyar pazar çantası. Tek kullanımlık naylon poşetler yerine alışverişe veya pazara çıktığımızda yanımıza alabileceğimiz ve uzun süre kullanabileceğimiz birer file çanta yapmaya ne dersiniz.

  Şöyle bir düşünsenize haftada bir pazara çıkıyorsunuz. Ortalama bir alış veriş ile birlikte en az 8-10 kalem ürün alsanız 25 Krş dan 2.5 TL yapar. Yine marketi manavı derken aylık 20 TL civarında naylon poşete para vermek durumunda kalacağız. Yıllık ortalama 200-250 TL eder en azından hesap yaparsak. Peki ya gerek var mı çöpe atacağımız bir malzeme için o kadar para vermeye.

  Evde kullanmadığınız eski penyelerden, trikolardan şöyle sizleri yıllarca idare edecek el emeği göz nuru birer çanta yapmak hiç de zor olmasa gerek. Veya bir kaç top iplik alarak kendi tasarımlarınız ile oldukça güzel fileli çanta modelleri de yapabilirsiniz.

  Daha önceki yazılarımızda örgü çanta modellerinden bahsetmiştik. Yazlık El İşi Çanta Modelleri makalemizde yer alan el işi yazlık çanta modelleri aslında bugüne hitap eden birer pazar çantası olabilir.

  Ev ekonomisine katkıda bulunacak en güzel fileli çanta modellerini sizler için bir araya getiriyoruz. İlham olması ve daha güzellerinin ellerinizde olması dileğiyle….

  Pazar Filesi Modelleri ve Örnekleri

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>