• Patika Yol Örneği Yapılışı Anlatımı

  Örgü teknikleri arasında en güzel motiflerden bir tanesi de patika yol örneğidir. Bu makalemizde sizlere videolu patika yol örneği yapılışını sunacağız.

  Örgü kazak, hırka, yelek ve lif örneklerine kadar bir çok alanda kullandığımız patika yol örneklerinin yapılışı oldukça kolay. Patika yol örneğinin nasıl yapılacağını bilmeyen hanımlar için eğitici videomuz işinize oldukça yarayacak. Patika yol yapılışını öğrendikten sonra sizler de en güzel patika yol örneği ile işlenmiş değişik örgü modelleri oluşturabileceksiniz.

  Özellikle de bebek kıyafetlerinde sık kullandığımız patika yol örneği ile bebekleriniz için değişik örgü kazak modelleri ve bebek elbise modelleri tasarlayabilir ve kendi örneğinizi kendiniz oluşturabilirsiniz.

  Sözü daha fazla uzatmadan marifetli ellerinizde şekillenecek olan patika yol örneği yapılışı videosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

   

  Patika yol örneği yapılışı anlatımı videosu

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Bahara Özel İğne Oyası Şal Modelleri
  2017 En Yeni İğne Oyası Modelleri
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri 5
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri
  Yemeni Oyaları
  2015 Yeni Tığ Oyası Örnekleri
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>