• Örgü Tutaç Modelleri ve Örnekleri

  Mutfak aksesuarları arasında en çok kullanılan aksesuarların başında gelen tutaç modelleri ve en güzel tutacak örnekleri kadının sitesi örgü köşesinde sizlerle.

  Mutfakta ocak başında bir iş yapıyorsunuz ve tencerenin kapağını alarak yemeğin pişip pişmediğini kontrol etmeniz gerekiyor. İlk yaptığımız şey genellikle bir el bezi, peçete veya havlu ile tencerenin kapağını almak olur. Oysa güzel bir tutacak modeli tasarlayarak ocaklarınızın başına bir tutaç modeli koyabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olduğu zaman farklı bir nesne ile sıcak cisimlere müdahale etmek zorunda kalmazsınız. Üstelik değişik tasarımlarda yapacağınız el işi tutaç modelleri hem sıcak cisimlere temasınızda sizleri koruyacak hem de mutfağınızda güzel bir aksesuar olarak göze hitap edecektir.

  El işi dünyasında eskiden oldukça fazla kullanılan tutak modelleri her ne kadar eskisi gibi yaygın olarak kullanılmasa da yine de bir çok hanım tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. El işini hobi edinmiş hanımlar için birbirinden güzel el işi tutaç örneklerini makalemizdeki galerimizde bulabilirsiniz.

  Tutaç modellerini incelediğimizde en çok tercih edilen tutaç modelleri arasında hiç kuşkusuz örgü tutaç modelleri yer alıyor. El işi tutacak modellerinin bu kadar fazla tercih edilmesinin sebebi ise el örgüsü tutak modellerinin aynı zamanda mutfaklar için çok güzel bir aksesuar olmasıdır.

  Örgü Tutaç Modelleri ve Örnekleri

  Şiş ile örülen tutaç modellerinden tutun da tığ işi tutaç modellerine kadar bir çok tutaç modelini beğeninize sunuyoruz. Beğeneceğinizi düşünüyoruz.

  Tutaç modellerinin yanı sıra isteyen hanımlar en çok okunan makalelerimizden birisi olan mutfak havlu kenarı örneklerine de kadının sitesi örgü köşesinden ulaşabilirler.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Gül Motifli Mumluk Modelleri
  En Güzel Örgü Mumluk Modelleri
  En güzel çiçekli örgü toka modelleri
  En Güzel Örgü Toka Modelleri
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Örgü Etol Modelleri
  En Güzel Örgü Etol ve Şal Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>