• Örgü Pelüş Oyuncak Modelleri

  Sevgili hanımlar bu gün sizlere çocuklarınız için en güzel pelüş oyuncak modellerini bir araya getirdik. Pelüş bebek modellerinden, pelüş ayıcık modellerine, pelüş arabalardan pelüş hayvan modellerine birbirinden güzel örgü oyuncak modellerini sizler için derledik.

  Günümüzde teknolojinin yaygınlaşması ve yeni nesil oyuncakların teknoloji ile birleşmesi sonucu birbirinden farklı oyuncak tasarımları karşımıza çıkmaktadır. El emeği ile yapılan el işi örgü oyuncak modelleri geçmişimizi ve çocukluğumuzu en iyi hatırlatan birbirinden güzel el işi oyuncak örgüleri hayatımıza yeniden girmeye başlamıştır. Teknolojinin ve kimyasalların çok yaygın olduğu ve çocuklarımızın sağlığını olumsuz yönde  etkileyen yeni nesil oyuncaklardan çok daha sağlıklı ve çok daha güzel olan el emeği ve göz nurunu bir arada barındıran el örgüsü pelüş modelleri her zaman bilinçli aileler ve bilinçli anneler için baş tacı olmuştur.

  İpler ve  el işinin matematiği ile üzerinde uygulanan el işi örgü pelüş modelleri çocuklarımız için büyük bir yeniliktir. Bu işin matematiğinden kasıt da el işi örgü pelüş yapılışının çok zor olmasıdır.

  Sadece çocuklarımızın bir oyuncak gibi kullanmasından ziyade evlerimiz için eşsiz birer dekorasyon örneği olan el örgüsü pelüş modelleri evimize farklı bir tarz kazandırmaktadır.

  Örgü köpek oyuncak modelleri, örgü bebek oyuncak modelleri, örgü maymun oyuncak modelleri, örgü kedi oyuncak modelleri, örgü balina oyuncak modellerimiz ince el işinin uygulanması ile sizleri çocukluğunuza götürmesini arzu ediyoruz.

  Sipariş Bilgileri:

  Ömer Faruk Sökmez: 0538 980 48 01

  Birbirinden güzel örgü pelüş modelleri ile sizleri buluşturuyoruz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Sepet Modelleri ve Örnekleri (6)
  Örgü Sepet Modelleri ve Örnekleri
  En Güzel Amigurumi Örnekleri 2
  Amigurumi Modelleri ve Örnekleri
  Yeni Takke Modelleri 2016
  Dantel Takke Örnekleri ve Siparişi
  Dantel Mutfak Örnekleri Siparişi
  Dantel Mutfak Takımları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>