• Örgü Kolye Modelleri 2014

  El örgüsü kolye modelleri ile boğazınıza el emeği göz nuru birer örgü kolye modeli takmak istemez misiniz? Kadının sitesi örgü köşesinde en güzel örgü kolye modelleri sizler için bir arada.

  Takı takmayı seven hanımlar için en güzel örgü kolye modellerini bir araya getirdik. Örgü kolye modellerinden derlediğimiz galerimizde 2014 yılında bir çok hanımın boynunda göreceğimiz el emeği göz nuru kolyeler mevcut. Sizlerde el işi kolye modeli tasarlarım ben diyenlerdenseniz kolları sıvazlayabilirsiniz.

  Örgü kolye modeli yapılışı konusunda herhangi bir fikir sahibi olmayan hanımlar şayet el işi konusunda birazcık da olsa bilgi sahibi ise çok rahatlıkla örgü kolye örnekleri resimlerine bakarak kendileri için çok şık örgü kolye modelleri tasarlayabilirler.

  Dantel kolye modelleri arasında en çok tercih edilen hiç şüphesiz halka örgü kolye modelleri. Bunun için biz de halka örgü kolye modellerine biraz fazla ağırlık verdik. Bunun yanında iğne oyası kolye modelleri ve boncuklu örgü kolye modelleri de yine en çok tercih edilen kolye modelleri arasında yer alıyor.

  Örgü Kolye Örnekleri 2014

  Örgü boyunluk modelleri de yine bazı hanımlar için bir tutku halini almış durumda. Özellikle sonbahar ve kış aylarında genellikle tercih edilen kolye modelleri arasında örgü boyunluk kolye modelleri yer alıyor. Sizler için bir kaç tane de örgü boyunluk örneği resimlerini ne de galerimize ekledik.

  Arzu eden hanımlar için de takı bölümümüzde birbirinden güzel kolye modelleri ve bileklik modellerini bulmanız mümkün.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>