• Örgü Eldiven Modelleri 2014

  Kar yağar, soğuk olur da eldiven takmadan dışarıya çıkmak olur mu? 2014 en güzel bayan eldiven modellerini kadininsitesi.com  ziyaretçilerinin beğenisine sunuyoruz.

  Soğuklar etkisini artırmaya başladı. Artık kış geldi diyebiliriz. Bütün yurdu etkisi altına alan kar yağışı ile beraber sokaklar bembeyaz bir örtüye büründü tüm yurtta. Soğuk ve kar birlikte bastırınca elleri buz kesen insanlarla karşılaşmak hiç de şaşırtıcı bir durum değil.

  Atkı ve bere olmadan olmaz diyorsanız ve hala bir atkı bere modeli seçiminde bulunmadıysanız  2014 En Güzel Bayan Atkı ve Bere Örnekleri makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Kar topu oynamak ise en büyük zevklerimiz arasında geliyor hiç şüphesiz kış aylarında. Peki ya kar eldiveni takmadan mı kar topu oynayacağız. Tabi ki de hayır. Ellerimizi üşütmememiz gerekiyor. onun için de en güzel eldiven modellerini sizler için bir araya getirdik.

  Bayanlar bayılırlar eldiven takmaya. Öyle güzel eldiven modelleri var ki takmakta sonuna kadar haklılar sanırım. Eldiven modellerini incelediğimizde en güzel bayan eldiven modelleri arasında ilk sırayı şüphesiz her zaman olduğu gibi el emeği göz nuru örgü eldiven modelleri alıyor.

  Örgü bayan eldiven modelleri oldukça hoş bir görünümün yanı sıra soğuk günlerde imdadınıza yetişiyor. Üstelik el işi eldiven örneklerini inceleyerek sizlerde ellerinizi soğuklara karşı koruyacak eldiven modelleri tasarlayabilirsiniz. İster parmak uçları açık eldiven modellerinden bir tanesi ister de boksör eldiveni gibi bir eldiven modeli tasarlayabilirsiniz.

  Bir çok bayanın en çok tercih ettiği en şık eldiven modelleri arasında ise ilk sırayı parmak uçları açık eldiven modelleri alıyor. Hem güzel görünümü hem de kullanışlı olması nedeni ile bayanların ilk tercihi parmak uçları açık eldivenlerden yana.

  Eldivenleri elimize taktık mı bir daha çıkarmak istemeyiz. Onun için de en kullanışlı olan eldiven modeli bu yüzden parmakları açık eldivenler. Örneğin otobüs bekliyoruz ve otobüsümüz geldi. Otobüs şoförüne para vermemiz gerekecek. Hemen eldivenlerimizi çıkarıyoruz. Çünkü eldiven ile rahat bir şekilde cüzdanımızdan paramızı almamız biraz zor. İşte bu yüzden parmaksız eldivenler kullanışlı hale geliyor. Parmaksız eldivenleri elimizden hiç çıkarmadan işlerimizi rahatlıkla yapabiliyoruz. Telefon kullanımı da bu sıralamada ilkler arasında geliyor tabi ki de…

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Örgü Etol Modelleri
  En Güzel Örgü Etol ve Şal Modelleri
  El Örgüsü Boyunluk Modelleri
  En Güzel Atkı Örnekleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. annemden yapmasını istiyicem bakalımmmm :) ))

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>