• Örgü Çorap Modelleri ve Örnekleri

  Soğuk kış günlerinde ayaklarımız sıcacık kalsın istiyorsak en güzel örgü çorap modelleri ve örneklerinden bir tanesini kendimiz ve sevdiklerimiz için örmeye başlayabiliriz.

  El örgüsü çorap modelleri diğer çoraplara nazaran ayaklarımızı daha sıcak tutar ve bizleri kış soğuklarında hastalıklardan bir nebze olsun korur. Ama bunun yanı sıra örgü çorap modelleri sadece sıcak tutması ile değil güzelliği ve şıklığı ile de gözlerimizi büyüleyen bir yapıya sahiptir.

  Örgü çorap modellerini ve örneklerini bu zamana kadar sizinle paylaşma gereği duymamıştık. Ama havaların tekrar soğuması ve kışın kapımızı çalması ile birlikte kışlık örgü çorap modellerini sizlerle paylaşmak istedik. Özellikle ev hanımları evlerinde örgü çoraplar kullanırlar.

  Örgü çorap modelleri sadece evde değil bot ve ayakkabı ile de kullanılabilir. Bot şeklinde uzun örgü çorap modelleri de kış aylarında en çok tercih edilen örgü çorap modelleri arasında gelmektedir. Kısa etek giymeyi seven hanımlar için de el örgüsü diz üstü çorap modelleri oldukça kullanışlıdır. Hem ayaklarınızı sıcak tutacak hem de kıyafetiniz ile uyumlu bir kombin oluşturabileceksiniz.

  Kadınlar yalnızca kendilerini düşünmezler. Çocuklarının ayakları üşüdüğünde onlarında yüreği üşür. İşte bunu dagöz önünde bulundurarak en güzel örgü çorap modellerini ve eşleri için örebilecekleri en güzel örgü erkek çorap modellerini de makalemizdeki resim galerimizde bulabileceksiniz.

  2019 yılının en güzel patik örnekleri için 2019 En Güzel Patik Örnekleri makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Örgü Çorap Modelleri ve Örnekleri

  En güzel örgü çorap örneklerinden bir tanesini seçerek örmeye başladıktan sonra bir de örgü patik yapayım diyorsanız da  2013 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri makalemizi ziyaret edebilirsiniz. Daha çok patik modeli için örgü köşemizde ki yazılara bakabilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>