• Örgü Çorap Modelleri ve Örnekleri

  Soğuk kış günlerinde ayaklarımız sıcacık kalsın istiyorsak en güzel örgü çorap modelleri ve örneklerinden bir tanesini kendimiz ve sevdiklerimiz için örmeye başlayabiliriz.

  El örgüsü çorap modelleri diğer çoraplara nazaran ayaklarımızı daha sıcak tutar ve bizleri kış soğuklarında hastalıklardan bir nebze olsun korur. Ama bunun yanı sıra örgü çorap modelleri sadece sıcak tutması ile değil güzelliği ve şıklığı ile de gözlerimizi büyüleyen bir yapıya sahiptir.

  Örgü çorap modellerini ve örneklerini bu zamana kadar sizinle paylaşma gereği duymamıştık. Ama havaların tekrar soğuması ve kışın kapımızı çalması ile birlikte kışlık örgü çorap mıodellerini sizlerle paylaşmak istedik. Özellikle ev hanımları evlerinde örgü çoraplar kullanırlar.

  Örgü çorap modelleri sadece evde değil bot ve ayakkabı ile de kullanılabilir. Bot şeklinde uzun örgü çorap modelleri de kış aylarında en çok tercih edilen örgü çorap modelleri arasında gelmektedir. Kısa etek giymeyi seven hanımlar için de el örgüsü diz üstü çorap modelleri oldukça kullanışlıdır. Hem ayaklarınızı sıcak tutacak hem de kıyafetiniz ile uyumlu bir kombin oluşturabileceksiniz.

  Kadınlar yalnızca kendilerini düşünmezler. Çocuklarının ayakları üşüdüğünde onlarında yüreği üşür. İşte bunu dagöz önünde bulundurarak en güzel örgü çorap modellerini ve eşleri için örebilecekleri en güzel örgü erkek çorap modellerini de makalemizdeki resim galerimizde bulabileceksiniz.

  En güzel örgü çorap örneklerinden bir tanesini seçerek örmeye başladıktan sonra bir de örgü patik yapayım diyorsanız da  2013 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri makalemizi ziyaret edebilirsiniz. Daha çok patik modeli için örgü köşemizdeki yazılara bakabalirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Bahara Özel İğne Oyası Şal Modelleri
  2017 En Yeni İğne Oyası Modelleri
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri 5
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri
  Yemeni Oyaları
  2015 Yeni Tığ Oyası Örnekleri
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>