• Örgü Çaydanlık Kılıfı Modelleri ve Örnekleri

  Porselen demlikte bir başka demlenen çayımız soğumasın isteriz. Bunun için de en güzel örgü demlik kılıfları ile çaydanlıkların üzerini sararız.

  Çay içmeyi çok seven bir toplum olduğumuzdan dolayı demlikte çayımız eksik olmaz ve misafir geldiği zaman ilk ikramlarımız arasında her zaman çay gelir. Misafirleriniz geldi ve sizde onlarla birlikte oturma odasında oturmak istersiniz. Fakat çaydanlığınızdaki yeni demlediğiniz çay ise mutfakta ocak üzerinde kalmak ister. Peki ya nasıl yapmalıyız. Oturma odasına götürsek çay soğuyacak ve misafirlerimize soğuk çay ikram etmiş olacağız, mutfakta olsa iki de bir içeri dışarı gitmek durumunda kalacağız. İşte tam da bu yüzden örgü çaydanlık kılıfı modellerine ihtiyacımız var.

  Örgü çaydanlık modellerinin yapılışı ise oldukça kolay. El becerisi olan bir kadın çok kısa bir sürede en güzel çaydanlık örneklerinden birini yapabilir.

  Sözü daha fazla uzatmadan hoşunuza gideceğine inandığımız en güzel örgü çaydanlık kılıfı modellerini beğeninize sunuyoruz.

  Birbirinden güzel çaydanlık kılıfı örnekleri arasından bir tanesini kendiniz ve sevdikleriniz için örebilirsiniz.

  Örgü Çaydanlık Kılıfı Modelleri ve Örnekleri

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Gül Motifli Mumluk Modelleri
  En Güzel Örgü Mumluk Modelleri
  En güzel çiçekli örgü toka modelleri
  En Güzel Örgü Toka Modelleri
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Örgü Etol Modelleri
  En Güzel Örgü Etol ve Şal Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. kabaklı modeliniz oldukça hoş

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>