• Örgü Çanta Modelleri ve Örnekleri

  Çantalar hanımlar için en önemli aksesuarlardan bir tanesidir. 2014 yılının en güzel örgü çanta modelleri ve örnekleri kadının sitesinde sizlerle.

  Örgü çanta örneklerini nereden bulabilirim diye dert yakınan kadınlardansanız sizler için en güzel örgü çanta örneklerini bir araya getirdik. Kolay örgü çanta örneklerinden dantel örgü çanta örneklerine bir çok el örgüsü çanta örneklerini örgü çanta modelleri ve örnekleri resim galerimizde bulabilirsiniz.

  Tığ işi örgü çanta modelleri de yine örgü çantalar arasında en çok tercih edilen el emeği göz nuru örnekler arasında yer alıyor.

  El işi çanta modelleri tasarlamak için illa da örgü bilmeye gerek yok. İsteyen hanımlar değişik kumaşlardan veya kot eteklerinden değişik el işi çanta modelleri tasarlayabilirler. Burada yapmanız gereken tek şey hayal gücünüzü kullanarak eşsiz örnekler sergilemeniz olacaktır.

  Ben örgü çanta modellerinden birini değil de hazır çanta modellerinden birini almak istiyorum diyen hanımları da düşünerek 2014 yılının en güzel bayan çanta modellerinin yer aldığı 2014 En Güzel Çanta Modelleri makalemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

  Örgü çanta modelleri ve örnekleri resimleri galerisi

  Her kadın yanında mutlaka bir çanta barındırır. Çantalar kadınlar için vazgeçilmezlerden bir tanesidir. Bunun içinde çantasız kadın görme ihtimaliniz bir hayli düşüktür. Çanta modelleri arasında da kadınların en çok tercih ettiği hiç kuşkusuz el işi örme çanta modelleridir.

  Örgü çanta modellerinin tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden bir tanesi el emeği göz nuru olması ve bir örneğinin başka bir bayanda bulunmamasıdır. Düşünsenize bir çanta modelini çok beğendiniz ve almaya karar verdiniz. Gittiğiniz bir davette başka bir arkadaşınızda aynı çanta modelini gördüğünüzde hemen çantanızı saklamaya çalışırsınız. Oysa örgü çanta modellerinde böyle bir ihtimal çok az. Siz kendiniz örüyorsunuz bu çantayı. Ördüğünüz çanta modellerindeki işlemeler ve renk detayları tamamen özgün oluyor. Onun için de en çok tercih edilen el örgüsü çanta modelleri oluyor.

  Örgü çanta modellerini elbiseniz ile kombinleyebilir abiye ile de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda spor kıyafetler ile de çok rahatlıkla kullanabilirsiniz.

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Gül Motifli Mumluk Modelleri
  En Güzel Örgü Mumluk Modelleri
  En güzel çiçekli örgü toka modelleri
  En Güzel Örgü Toka Modelleri
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Örgü Etol Modelleri
  En Güzel Örgü Etol ve Şal Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>