• Örgü Bebek Tulumu Modelleri ve Örnekleri 2014

  Bebekler için en güzel örgü bebek tulumu modelleri ve örneklerini kadının sitesi örgü köşesinde siz değerli hanımların beğenisine sunuyoruz.

  Yeni doğan bebek tulum modellerinin ağırlıklı olarak yer aldığı örgü bebek tulumu modelleri ve örnekleri 2014 makalemizde aynı zamanda bir çok farklı örgü bebek tulumu modellerine de rastlayabilirsiniz. Kız bebek örgü tulum modelleri ve erkek bebek örgü tulum modellerinin karışık olarak yer aldığı bebek uyku tulumu modelleri galerimizde en özgün el örgüsü bebek tulum örneklerine ulaşabilecek sizlerde bebekleriniz için örneklerden faydalanarak bir uyku tulumu modeli tasarlayabileceksiniz.

  Bebek uyku tulum modelleri arasında en çok tercih edilen bebek örgü tulum modelleridir. Nedeni ise doğacak bebeğin örgü tulumun içerisinde sıcak kalmasıdır. Daha bebek dünyaya gelmeden battaniyesinden patiğine bir çok hazırlık yapılır. El işi tecrübesi olan hanımlar da bebekleri için el örgüsü uyku tulumu örmeyi ihmal etmezler.

  Bebekler için çok kıyafetimiz olmasına gerek yoktur. Olması gereken kıyafetler arasında özellikle de yeni doğan bebeklerde öncelikle bebek tulumları tercih edilir.

  Örgü Bebek Tulumu Modelleri ve Örnekleri 2014

  Kış aylarında bebeklere giydirilen tulum modelleri arasında da ilk sırayı el örgüsü uyku tulumu modelleri alır. Örgü tulum modelleri galerimizde en çok dikkat çeken bebek tulum modelleri ise sakallı ipten örülen bebek tulum modelleridir. Bunun yanı sıra kapşonlu bebek tulum modelleri de yine soğuk kış günlerinde bebeklerimiz için tercih edebileceğimiz en uygun tulum modelleri arasında yer alır.

  Bebekleri için battaniye örmek isteyen hanımlar En Güzel Bebek Battaniyesi Örnekleri ve Yapılışı makalemizdeki örneklerden yararlanabilir.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Bahara Özel İğne Oyası Şal Modelleri
  2017 En Yeni İğne Oyası Modelleri
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri 5
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri
  Yemeni Oyaları
  2015 Yeni Tığ Oyası Örnekleri
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>