• Örgü Bardak Altlığı Modelleri ve Örnekleri

  Ev hanımlarının en son gözdeleri arasında yer alan el işi örgü bardak altlığı modellerini ve örneklerini kadının sitesi örgü köşesinde bulabilirsiniz.

  Her gün bir şeyler yer içer ve mutlaka bardakları kullanırız. Bardaklar ise çoğu zaman altlık ile birlikte kullanılır. Ama bazen masanın veya sehpanın üzerine altlık koymadan da çayımızı yudumladığımız olmuştur. Peki ya masa üzerinde çay lekesi ne kadar hoş olur. Kadınlar özellikle de mobilyalarına zarar gelsin istemezler. Sıcak bir çay veya kahve bardağı hem mobilyanıza zarar verir hemde leke bırakır. İşite bunun önüne geçebilmek adına da altlıklar kullanılır.

  Marifetli eller yine iş başında. Bu sefer de bizlere en güzel örgü bardak altlığı modellerini ve örneklerini sunacaklar. Örgü bardak altlığı modelleri arasında en çok tercih edilen örnekler de hiç kuşkusuz tığ işi bardak altlık modelleri. Tığ işi bardak altlıklarının tercih edilmesi de bardak altlığı için en kullanışlı modellerin dantel bardak altlığı modelleri olmasıdır. İnce ve zarif dokusu oldukça güzel bir görünüme sahip olan dantel bardak altlığı modelleri son derece de kullanışlıdır.

  Bardak altlığı örneklerinde öne çıkan desenler arasında meyve figürleri geliyor. Göze hitap eden meyve desenli örgü bardak altlıklarının yanı sıra her elişi modelinin vazgeçilmezleri arasında yer alan çiçek desenlerine de yine bardak altlığı örneklerinde rastlamak mümkün. Çiçek desenli örgü bardak altlığı modellerinden en çok tercih edileni ise bardak altlığı modellerine en uygun olan papatya desenli bardak altlığı örnekleri.

  Bardak altlığı yapımında örgü değil de keçe kullanmak isteyen hanımlar da oldukça güzel keçe bardak altlığı modelleri tasarlayabilirler. Sizlere örnek olması adına galerimize bir kaç tane de keçe bardak altlığı modelleri ekledik.

  Daha önceki yazılarımızda En Güzel Tepsi Örtüsü Örneklerinden bahsetmiş en güzel örnekleri sizler için paylaşmıştık.

  Örgü Bardak Altlığı Modelleri ve Örnekleri

  En Yeni ve Güzel Bardak Altlığı Modelleri

  Bardak altlığı modelleri masa örtüsüz olmaz diyen hanım için kadının sitesi örgü köşesinde bulabileceğiniz en güzel fiskos masası örnekleri ve dantel örnekleri mevcut. İsteyen hanımlar Masa Örtüsü Örnekleri 2014 makalemizdeki masa örtüsü örneklerinden de faydalanabilirler. Böylece bir takım oluşturabilirsiniz.

  Marifetli elleriniz dert görmesin bir diyor sizlerden gelecek önerileri ve örnekleri de bekliyoruz…

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. cok sirinler. benimde yapmam lazim acilll…

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>