• Nişan Çiçeği Modelleri

  Biliyorsunuz ki yaz ayının gelmesi ile birlikte düğün ve nişan organizasyonu sayısı artmaya başladı.Bende düşündüm ne yazabilirim acaba diye ve sonunda buldum bugün sizlere nişan çiçeği modelleri tanıtacağım. Örf ve adetlerimize göre nişan yapılmadan önce kız istemeye gidilir.

  Bizim ilk önce kız istemeye giderken elimizde nişan çiçeği ve nişana özel çikolata olmak zorundadır.  Nişan çiçeğini sade seçerseniz sizin için daha avantajlı olur. İsteyenler canlı çiçek alabilir isteyenler cansız çiçek alabilir canlı çiçek alabilirsiniz ama uzun yıllar kalmasını isterseniz cansız çiçek tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

  Nişan çiçeğini süslemek zorundasınızdır ama isterseniz aldığınız yerdede süsleyebilirler. Çiçeği süslerken çok süslü olmamasına dikkat edilmesi gerekir.Nişan çiçeğimizi aldık çikolatanızıda bir pastacıda yaptırabilirsiniz ve kız istemeye hazırsınız .

  Kız istemeye giderken yukarıda gördüğünüz resimlerden seçebilirsiniz bu resimleri bir çiçekçide bir mağazada da bulabilirsiniz bütçenize uygun güzel çiçekler isterseniz çiçekçiye gitmeyiniz alışveriş merkezlerine gidiniz orada daha uygundur çiçekçide  2 katıdır . Bizde yaşadık bunları bu yüzden biliyorum .

  Kız isterken ilk önce sohbet edin kız kahvenizi getirsin kavhvenizden bi yudum için hemen kızı isteyin yoksa unutursunuz eski anılarınızı anlatırken inşallah babasıda hemen verir. Size başarılar bugünlük benden bu kadar .

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Kapalı Gelin Başı Modelleri
  2014 Tesettür Gelin Başı Modelleri
  Kafesli Nikah Şekeri Modelleri Fiyatları
  En Güzel Nikah Şekeri Modelleri
  Beyaz Kına Sepeti Modelleri
  Kına Çeyiz Seti Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>