• Masa Örtüsü Örnekleri 2014

  Yemek odası masasından, fiskos masasına, kare ve yuvarlak masa örtüsü örneklerinden en güzel modellerle evlerinizdeki masaların üzerini örtmek için kolları sıvadık.

  Çeyiz sandıklarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan masa örtüsü örneklerinden derlediğimiz en güzel dantel masa örtüsü modelleri ile karşınızdayız.

  İster yemek odasındaki geniş bir masa üzerine örteceğiniz bir örtü olsun, isterse oturma odanızın köşesinde aksesuar olarak duran fiskos masa örtüsü olsun. Bir çok masa örtüsü modeli ve örneklerini bu makalede sizlerle buluşturacağız.

  Tığ işi masa örtüsü örneklerinden tutun, boncuk işlemeli masa örtüsü örnekleri ve en çok tercih edilen dantel masa örtüsü modelleri bir çok evde görmeye alışık olduğumuz en güzel aksesuar tamamlayıcılarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmakta.

  Masa örtüsü konusunda daha önceden yazılmış olan El İşi Masa Örtüsü Modelleri ve Bernardo Masa Örtüsü ve Servis Peçetesi Modelleri makalemizden de faydalanabilirsiniz.

  Masa örtüsü örnekleri kullanılan masanın büyüklüğüne ve şekline göre tasarlanır hiç kuşkusuz. Onun için günümüzde yemek odası masaları için en çok kare masa örtüsü örnekleri ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra mutfak masası olan hanımlar ise genelde mutfaklarında yuvarlak masa tercih ettiklerinden onların masalarının üzeri de yuvarlak masa örtüsü örnekleri ile süslenmektedir.

  Masası büyük olan bir çok hanımda tamamı dantel masa örtüsü örnekleri yerinde kumaş masa örtüsü alarak masa örtüsü kenarı örnekleri ile masa örtüsünü güzelleştirmektedir. Masa örtüsü kenarı örnekleri daha çok büyük masalarda kullanılmakta olup tamamı dantel masa örtüsü örnekleri kadar güzel bir görünüme sahip değildir. Ama hiç yoktan iyidir diyerek bir çok hanım masa örtüsü kenarı örneklerine ilgi göstermektedir.

  Kanaviçe masa örtüsü modelleri de masaların üzerinde çok hoş durmakta ve masaların üzerini kardan bir örtü gibi kaplamaktadır. El emeği ile çok hoş desenlerden oluşan kanaviçe masa örtüsü örneklerine de göz atabilir. Böyle bir beceriniz varsa kanaviçe masa örtüsü örneklerini de kullanabilirsiniz.

  Fiskos masası da yine bir çok hanımın vazgeçilmez köşe taşlarından olduğu için fiskos masası örnekleri de çeyiz sandıklarındaki yerlerini korumaktadır. Eskiden her evde mutlaka gördüğümüz fiskos masaları artık pek kullanılmamakta belki. Ama yine de bir çok hanım fiskos masasını odanın aksesuarının bir parçası olarak kullanmaya devam ediyor. Üzerine bir vazo koyarak oturma odasının en köşesini fiskos masasına ayırıyor.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. fiskos masa örnekleri güzelmiş

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>