• Kız Bebek Patikleri 2014

  Kız bebekler için en güzel örgü bebek patik örnekleri ve 2014 yeni tasarım bebek patik modelleri ve daha fazlası  kadının sitesi örgü köşesinde sizlerle.

  Yeni sezonda ve yeni yılda bebeğinizin ayağına en güzel örgü bebek patikleri giydirmek istiyorsanız bize kulak vermenizi tavsiye ederiz. Yeni sezon kız bebek patik modelleri birbirinden güzel ve özgün tasarımlarla annelerin olduğu kadar çocuklarınızın da ilgisini çekecek güzellikte.

  Kız bebek patik modelleri yapılışı itibari ile erkek bebek patik modellerinden biraz daha uğraştırıcıdır. Bunun tek sebebi de kızlar için yapılan bebek patik modellerinde gösteriş ve süsün ön planda olması gelir. Kız çocukları yani cimcimeler için en tatlı bebek patik modellerini 2014 kız bebek patik modelleri galerimizde annelerin beğenisine sunuyoruz.

  Daha önce de bebek patik modelleri konusunda sizleri aydınlatmaya gitmiş ve birbirinden güzel bebek patik modellerini bir araya getirmiştik. Bebek Patik Örnekleri 2014 makalemizdeki bebek patik örneklerine de bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Birbirinden güzel bebek patik modellerini bulabileceğiniz makalemizde özgün bebek patiklerine de sahip olabileceksiniz.

  Yeni başlayanlar için kolay bebek patiği modeli çıkarmak isteyen hanımlar da olacaktır. Yeni başlayanlar için anlatımlı bebek patiği örnekleri içeren ve bebeğiniz için çok kısa bir süre içerisinde bir patik tasarlayabileceğiniz Kolay Bebek Patiği Yapılışı Anlatımı makalemizdeki video yardımı ile bebeğiniz için bir patik yapabilirsiniz.

  Kız Bebek Patikleri 2014 galerisi

  Kız bebek patik örneklerinde en çok beğenilen modeller arasında kurdeleli bebek patik modelleri ve boncuklu bebek patik modelleri geliyor. Bunun yanı sıra yine kız bebek patik modellerinde öne çıkan bir diğer bebek patik modeli ise çiçekli bebek patik modelleri. Kızların renkli dünyası için tasarlanmış en güzel bebek patik modellerini sizler için bir araya getirirken bu detayların hepsini düşündük.

  Çocukları için patik örnekleri araştıran hanımlar kendileri için de bir patik modeli düşünür diye de 2014 yılında en çok beğenilen patik modelleri arasında yer alan ve değişik tasarımlarda özgün patik modellerinin yer aldığı En Güzel Örgü Patik Modelleri 2014 makalemizde tam hanımların istediği türden. Birbirinden güzel ve farklı tasarımlarla göz büyüleyen ilginç patik modelleri mevcut.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Örgü Etol Modelleri
  En Güzel Örgü Etol ve Şal Modelleri
  El Örgüsü Boyunluk Modelleri
  En Güzel Atkı Örnekleri
  En Güzel Diz Battaniyesi Örnekleri (5)
  En Güzel Diz Battaniyesi Örnekleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. sadık ahmet çelebi

   Acaba sizde bu patiklerin orneklerı varmı :D yada nerden bulabılırız banada lazım b patıklerden :D kolay gelsın .

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>