• Kışlık Şal Örnekleri 2014

  Kış aylarında omuzlarımızda taşıdığımız en değerli kalkandır şal modelleri. Yeni sezon örgü şal modelleri ve örneklerini kadininsitesi.com örgü köşesinde sizlerle buluşturuyoruz.

  En güzel kışlık şal modelleri arasında seçmece örnekleri siz değerli hanımların beğenisine sunarken, marifetli ellerin iş başına geçerek bu yılın en güzel şal örneklerinden bir tanesine başlayarak örgü şal modellerini tasarladığını hayal eder gibiyiz.

  Şal yapılışı aslında örgü ve el örnekleri arasında en kolay yapılanlardan bir tanesidir. Onun için de çok kısa sürede bir şal örneği çıkararak sizlerde omuzlarınızı saracak bir şal modelini oluşturabilirsiniz.

  Bayanların en çok tercih ettiği şal modelleri arasında Firkete şal örnekleri yer alıyor. Çoğu bayanın omuzlarında görmeye alışık olduğumuz firkete şal yapılışı da diğer şal modellerinde olduğu gibi oldukça kolay. Galerimizde firkete şal modelleri resimlerine ulaşabilirsiniz.

  Tığ işi şal örneklerinden tutun da şişle yapılan şal örneklerinden onlarca şal örneklerine resim galerimizden ulaşabilirsiniz.

  Dikdörtgen şal örnekleri de en çok tercih edilen bir diğer şal modellerinden bir tanesidir. Yine galerimizde dikdörtgen şal örnekleri resimlerine de ulaşabileceksiniz.

  Şal modelinizin fazla kalın olmasını istemiyor ve ev ve ofiste omuzunuza atabileceğim inçe bir şalım olsun istiyorsanız daha önce yazmış olduğumuz 2013 İlkbahar-Yaz En Güzel Örgü Şal Modelleri makalemizdeki şal örneklerinden faydalanabilirsiniz. İlk bahar da bir çok hanım tarafından çok beğenilen ilk bahar yaz şal modelleri koleksiyonumuzdaki şal modelleri ev ve çalışma ortamında hanımlar için oldukça kullanışlı.

  Soğuk kış günlerinde en çok tercih edilen ip modelleri arasında da sakallı ip gelmektedir. Sakallı ipten yapılan bir çok örgü modeli hanımların göz bebeği konumundadır. Sakallı iplikten battaniye modellerinden tutun da yine sakallı iplikten hırka ve kazak modelleri bir çok hanımın kışlık vazgeçilmezleri arasındadır. Sizler için sakallı iplikten şal modellerini de makalemizde paylaştık.

  Çocuklarınız için şal modelleri tasarlamak istiyenler olur diye düşünerek çocuk şal örneklerini de göz ardı etmedik.  En güzel çocuk şal örneklerini de beğeninize sunduk.

  Bir sonraki örgü yazısında buluşmak dileğiyle sağlıcakla kalın…

       
    
 • Benzer Yazılar
  Gül Motifli Mumluk Modelleri
  En Güzel Örgü Mumluk Modelleri
  En güzel çiçekli örgü toka modelleri
  En Güzel Örgü Toka Modelleri
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Örgü Etol Modelleri
  En Güzel Örgü Etol ve Şal Modelleri
 • 2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. pembe modelde aklım kaldı nasıl temin edebiliriz bunu

  2. Giri şalın ayrıntılı bilgi için istiyoru

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>