• Kına Çeyiz Seti Modelleri

  Düğünlerin yaklaşmasıyla birlikte kına gecesi organizasyonları da başlamış bulunmaktadır. Kına çeyiz seti modellerini sizlerle buluşturuyoruz.

  Kına gecesi setlerini nereden alabiliriz dediğimizde Eminönünü çarşısında çok güzel modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Kına gecesi setleri ve fiyatları burada tam bütçenize göredir. Özellikle kınalar, kına gecesi mumları, kına gecesi mendilleri ve bunun gibi birçok malzemeyi buradan temin edebilirsiniz.

  Kına çeyiz sepeti içinde bulunması gerekenler arasında kına sepeti, mendil, tepsi, yüz örtüsü, kurdele ve kınadır. Kına sepetini dilediğiniz modelde en güzel şekilde bulabilmeniz mümkündür. Kına çeyiz setiniz içinde bunlar yani kına gecesi malzemeleri olarak bunları bulabilirsiniz. Özellikle kına gecelerinizde olmazsa olmazlar arasında yer alan kına tepsisi modelleridir. En güzel kına tepsi modellerini burada bulabilmeniz mümkündür. Bununla birlikte kınada en önemli aksesuarlar arasında yer alan kına başörtüsü modelleridir.

  Artık kına geceleri günümüzde çok renkli görüntülere sahne olabilmektedir. Özellikle kına gecelerinde fotoğraf çekilmek için hazırlanan kartlar, çerçeveler herkesin ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Kına çeyiz seti içerisinde  kına bıyık modellerikına gecesi konuşma balonukına gecesi konuşma balonu darısı başıma gibi birçok malzemelerden oluşmaktadır.

  Avuç içi gelin kına gülü ise kına seti içinde yer alan diğer aksesuarlar arasında yer almaktadır. Renkli kına halay mendilleri ile kına gecenizi süsleyebilirsiniz ve arkadaslarınıza çok güzel hediyeler verebilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Evlilik Teklifi Resmi
  Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Modern Düğün Davetiyeleri (17)
  Modern Düğün Davetiyeleri
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>