• Kapı Süsü Modelleri

  Dış kapılardan bebek odası kapılarına, mutfak kapılarından yatak odası kapılarına kadar çok beğeneceğiniz  en güzel kapı süsü modellerini bir araya getirdik.

  Kapısız ev olmayacağı gibi kapı süsü olmayan ev de kalmasın istedik. Kendi zevklerinizle bütünleştireceğiniz en güzel kapı süsü modelleri ve el becerisine güvenen hanımlar için de örgü kapı süsü örneklerinden yine basit bir şekilde yapabileceğiniz el yapımı kapı süsü örneklerine de yer verdik.

  Kapı süsü yapılışı aslında çok zevkli ve insanın hayal gücü ile bütünleşen bir olgu. Kapı süsü modeli tasarlamak için öyle ahım şahım bir bilgi birikimine sahip olmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken kapı süsü resimleri galerimizi ziyaret ederek aklınıza kestirdiğiniz ve yapabileceğinize inandığınız bir kapı süsü modelini tasarlamak için kolları sıvamak.

  İster dış kapı süsü modellerinden bir tanesini yapmak için kollarınızı sıvazlayın, isterseniz de mutfak kapı süsü modellerinden bir tanesinden esinlenerek mutfağınız için en güzel kapı süsü modellerinden bir tanesini hayal gücünüz ile bütünleştirerek özgün bir kapı süsü modeli oluşturun.

  Kapı süsü modelleri arasında hasır kapı süsü modelleri de bir hayli ilgi görüyor ve dış kapı süsü olarak en çok tercih edilen kapı süslerinin başında geliyor. Hasır bulabilmeniz pek de kolay olmayabilir. Onun için hasır kapı süsü modelleri yapımı biraz uğraştırabilir.

  Örgü kapı süsü modelleri hanımların kolaylıkla yapabileceğiniz kapı süsü modellerindendir. Hem malzeme bulmakta zorluk çekmezsiniz hemde örgü beceriniz varsa hiç zorlanmadan çok güzel örgü kapı süsü modeli tasarlayabilirisiniz.

  Bebek odası kapı süsü modellerinde de en çok tercih edilen ise tül kapı süsü modelleridir. Tülden yapılan bebek kapı süsü modellerinde isteğe bağlı olarak hazır bebek süsleri koyarak kapı süsünü şekillendirebilir ve hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz.

   

  Dış kapı süsü modelleri tasarlamak aslında biraz uğraş ister. Özellikle özel günlerde dış kapı süsü tasarlayabilirsiniz. Örneğin bayramlarda çocukların şeker alabilecekleri şekerlerden oluşan bir kapı süsü tasarlayabilirsiniz. Bunun yanında nişan ve kına geçesi veya doğum günleri için özel kapı süsü modelleri de tasarlamanız mümkün.

  İlk yapmanız gereken ilk kapı süsü denemeniz için kolları sıvamak. Sonrası gelecektir.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Bernarda Servis Masası Takımları
  Bernardo Masa Örtüsü Ve Servis Peçetesi Modelleri
  Tekerlekli Bebek Beşikleri
  Bebek Yatak ve Beşik Modelleri
  Keçe Kapı Süsü Modelleri
  En Güzel Kapı ve Duvar Süsleri
  Değişik Paspas Modelleri
  En Güzel Örgü Paspas Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>