• Kadınlar Neden Saç Stilini Değiştirir

  Saç renginden kesimine kadar birbirinden farklı renk ve stil ile kadınlar saçlarına şekil verirler. Peki ya kadınlar neden saç stillerini değiştirirler?

  Yapılan araştırmalar sonucunda bir kadın hayatı boyunca saç rengi, şekli ve kesimi ile birlikte 150 değişik saç modeli ile karşımıza çıkmaktadır. Hayatı boyunca şekilden şekile giren bu saç modellerinin değişmesinin altında sadece görünüm ve güzellik değil bir çok neden yatmaktadır. Onun için kadınlar saç stillerini değiştirdiklerinde bunun altında bir sebep aramak gerekir. Özellikle erkekler eşlerinin ve sevgililerinin saç modellerinin değişmesi ile bir düşünme dönemine girmelidir.

  Saç stilinizde sizlerde değişikliğe gitmeyi düşünüyorsanız 2014 En Moda Saç Renkleri makalemizdeki saç renklerinden bir tanesini saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

  Yapılan araştırmalar sonucu kadınlar hangi nedenlerle saç modellerini değiştiriyor hiç merak ettiniz mi?

  1. Hayatında gözle görülebilir büyük bir değişiklik olduğu zaman çoğu kadın saç stilini değiştirmeyi tercih ediyor. Böylece değişen saçları ile birlikte değişime ayak uydurmuş oluyorlar.

  2. Hayatı monoton olan bir kadında yine bu sefer dikkatleri üzerine çekmek ve bu monotonluktan kurtulmak adına saç modelini değiştirebiliyor.

  3. Eşinden ayrılan kadınlar da yine saç modellerini değiştirmeyi tercih eden gruplar arasında yer alıyor. Büyük bir çoğunluğu ya saçlarını çok kısa olacak şekilde kestiriyor ya da koyu siyah renge boyatmayı tercih ediyor.

  4. Bazı kadınlar ise sürekli değişik bir görünüme sahip olmak istedikleri için saç modellerinden kısa bir süre içerisinde sıkılarak saç modellerini değiştirme yoluna giriyorlar.

  5. Son olarak da beğendiği bir ünlünün saç modelinden etkilenerek kuaföre giden kadın sayısı da bir hayli fazla.

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Saç-Renginizi-Açmanın-Doğal-Yolları
  Saçınızın Rengini Doğal Yollarla Açabileceğiniz Formüller
  maya-maskesi-tarifleri
  Maya Maskesi İle Güzelleşmeye Ne Dersiniz?
  Kakül Kesim Saç Modelleri
  2015 En Güzel Saç Kesim Modelleri
  AW000310
  Sağlıklı Saçlar İçin Yapılması Gerekenler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>