• İlkabahar Makyaj Önerileri

  Baharın gelişi ile birlikte yeniden doğan bir doğa karşısında kadınlar da birbirinden güzel makyaj önerileri ile doğaya ayak uydurmaya başlar.

  Kış aylarındaki solgun ve mat makyajların yerine ilkbaharda daha canlı renkler ve tonlar uyanışın bir sembolü olarak bilinir. Saç renginden, kaş ve göz makyajına kadar tüm dokunuşlar bir bahar esintisi gibidir.

  İlk baharda ağaçlarda pembe ve beyaz tonlarında yeni açan çiçekleri görmeniz mümkün. Sizlerde pembe tonları ile çok güzel makyajlar yapabilirsiniz.

  Dudaklar için bahar makyajı

  İlk bahar ruj modası denilince akla gelen ilk renk pembenin açık tonlarıdır. Pembenin açık tonlarından bir tanesini dudaklarınıza dudak fırçası yardımı ile hafif dokunuşlar ile uygulayabilirsiniz. Yine pembenin tonlarının haricinde turuncu tonları da tercihleriniz arasında olabilir.

  Gözler için bahar makyajı

  Açık mor tonlarında bir göz farı ile gözlerinizin güzelliğini baharın bir gözcüsü gibi narin dokunuşlarla ortaya çıkarabilirsiniz. Koyu mor renk ve açık pembe birbirinden alakasız ve uyumsuz olacağından açık mor renkte göz farı tercih etmenizi öneririz. İkisinin arasındaki farkı göreceksiniz.

  Yüz için bahar allıkları

  Yüzümüze de baharın o narin esintisini yansıtmak istiyorsak açık tonlarda allıklar kullanmaya özen göstermeliyiz. Özellikle de gözlerimizin o güzelliğinin ön planda olmasını istiyorsak en güzel allık rengi açık şeftali tonlarıdır. Bu tonlardaki allıkları sürerken elmacık kemiklerin altına uygulamaya özen gösterirseniz gözlerinizin ayrıntılarını ortaya çıkarmış olursunuz.

   

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  maya-maskesi-tarifleri
  Maya Maskesi İle Güzelleşmeye Ne Dersiniz?
  AW000310
  Sağlıklı Saçlar İçin Yapılması Gerekenler
  Hint Kınası Modelleri (2)
  En Güzel Hint Kınası Modelleri
  Saç-Renginizi-Açmanın-Doğal-Yolları
  Saçınızın Rengini Doğal Yollarla Açabileceğiniz Formüller
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>