• İğne Oyası Yazma Kenarları

  Sevgili hanımlar, el emeği en güzel iğne oyalarını en basitinden en karmaşığına kadar sizlerle buluşturuyoruz.

  En güzel iğne oyalarını ister yazmada ister havlu kenarlarında isterseniz peçeteliklerde rahatça kullanabilirsiniz. Bunun yanında iğne oyası masa örtüsüne, sehpalara da çok yakışmaktadır.  İğne oyası sizlere zarif bir görüntü de vermektedir. Çeyizlerimizin vazgeçilmezi, bohçalarımızın içinde olmazsa olmasıdır iğne oyaları. Özellikle bohça yapıyorsanız eğer mutlaka kenarını iğne oyasıyla süsleyin, bohçayı verdiğiniz kişiye ne kadar değer verdiğinizi de gösterir aslında iğne oyası. İğne oyası itina ister, emek ister.

  İğne oyası ile yaptığınız yazmalarınızı ömür boyu kullanabilirsiniz, hediye verebilirsiniz, anneler ve kızları için de birbirlerine bırakabileceği en güzel armağanlar arasına girer iğne oyası. En güzel iğne oyası modellerini, değişik konseptler üzerinde kullanımlarını sizlerle zaman zaman paylaşmaya devam edeceğiz.

  Sizlere burada çeşit çeşit en güzel iğne oyası modellerini vermeye çalıştım. Eğer isterseniz, bu iğne oyalarından siparişlerde verebilirsiniz. Dilediğiniz, istediğiniz iğne oyası modelleri en güzel şekilde yapılabilmektedir.

  İğne Oyası Yazma Kenarları

  Yazı ile ilgili diğer yazılarımızı da ziyaret edebilirsiniz.  Tülbent Oyası Örnekleri makalemiz için tıklayabilirsiniz.

  Yine en güzel iğne oyası örneklerinden oluşan  İğne Oyası Örnekleri 2014 makalemizi de ziyaret edebilirsiniz.

  2014 yılının seçkin örnekleri için  Yazma Oyası Örnekleri 2014 makalemizdeki örneklerden faydalanabilir ve yeni modeller için de  Yeni İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri 2014 yazımıza bakabilirsiniz.

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Sarı Papatyalı Banyo Takımı Örnekleri
  En Güzel Örgü Banyo Takımı Modelleri
  Pike Takımı Örnekleri 2014
  Pike Takımı Modelleri ve Örnekleri
  Kurdele Havlu Kenarı Örnekleri
  En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri
  Halkalı Uzun Lif Örnekleri
  Uzun Lif Modelleri ve Örnekleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>