• İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

  Havlu kenarı örnekleri denilince ilk akla gelen havlu kenarı örneklerinden biri olan iğne oyası havlu kenarı örnekleri kadının sitesi örgü köşesinde.Kadınların en sevdiği el işi örneklerinden biri olan iğne oyası örnekleri tülbent kenarından tutun da masa örtüsüne, tül ve perde kenarlarına kadar bir çok alana girmiş durumda. Bunlardan bir tanesi de hiç kuşkusuz iğne oyası havlu kenarı örnekleri. Bizler de kadının sitesi örgü köşesinde sizler için en güzel iğne oyası havlu kenarı örneklerini bir araya getirdik.

  Birbirinden şık iğne oyası havlu kenarları arasında hanımların en çok tercih ettiği model de çiçek motifli iğne oyası havlu kenarı örnekleridir. Hanımların havlu kenarı örnekleri arasında çiçekli havlu kenarı örneklerini seçmesinin altında yatan nedenlerden bir tanesi havlu üzerindeki çiçek ve bitki resimlerinin olmasıdır.

  Havlu üzerindeki motiflere göre de hiç kuşkusuz havlu kenarı örneğinin deseni ve motifi de değişmektedir. Bazı hanımlar iğne oyası havlu kenarı örneklerini boncuk ile süslemekte bazı hanımlar da kurdeladan faydalanmaktadır. İğne oyası havlu kenarı örneklerine en çok yakışan ise boncuklu iğne oyası havlu kenarı örnekleridir.

  İğne oyası havlu kenarı örnekleri

  Çeyizlik havlu kenarı örnekleri arasında da çok tercih edilen iğne oyası havlu kenarı örnekleri havlu kenarı örnekleri arasında baş tacı olmuştur. Daha önceki yazılarımızda da üzerinde sıkça durduğumuz ve bir çok hanım tarafında olumlu geri dönüş aldığımız ve beğenilerinizi kazanan En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri makalemizdeki en beğenilen havlu kenarı örneklerimizi de inceleyebilirsiniz.

  Arzu eden hanımlar mutfakları için güzel bir havlu kenarı yapmak istiyorlarsa Mutfak Havlusu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı makalemizi inceleyebilir.

  Sizlere ilham vermesi amacıyla….

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>