• İğne Oyası 2014 Küpe Örnekleri

  Sevgili hanımlar en güzel oya modelleri arasında yer alan iğne oyası küpe modellerini sizlere ilham olması için sitemizde paylaşıyoruz.

  İğne oyası örnekleri sizlerin de bildiği gibi en zarif oya örnekleri arasında yer almaktadır. İğne oyasının birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan birisi de iğne oyası küpe modelleridir. En güzel iğne oyası küpe modellerini yemeni ve yazma kenarlarınıza işleyerek ortaya çok güzel örnekler çıkarabilirsiniz. İğne oyası küpe örnekleri günümüzde bayanlar arasında tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

  İğne oyası yapımı gerçekten çok zor ama sonunda da ortaya şahane ürünler çıkarabileceğiniz bir oya modelidir. İğne oyasının gerek yazma kenarlarınıza gerekse havlu kenarlarınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Özellikle iğne oyası küpe çiçeği modeli yapımı yazma kenarlarına çok şık bir görünüm vermektedir. İğne oyası küpe çiçeği yapımı hem zor ama aynı zamanda öğrenildiğinde çok kolay bir oya haline gelen bir örnektir. Yeter ki siz severek ve isteyerek yapın. Bununla birlikte iğne oyası gül modeli ve  iğne oyası gül yapımı da yazma kenarlarında çok güzel bir görünüm vermektedir. İğne oyası küpe motiflerinizi bu resimlerle birlikte çok rahat bir şekilde oluşturabilmeniz mümkündür.

  Bu yazımızda da sizlerle en güzel iğne oyası küpe motiflerini buluşturmak istedik. Bu modeller sizlere ilham verebilir ve dilediğiniz modeli oluşturabilirsiniz. İğne oyası motiflerini birçok yöreye özgü olarak da bulabilirsiniz. Çünkü iğne oyası motifleri her yöre tarafından ince detayları ile süslenir ve ortaya çıkarılır. Her yöreye gittiğinizde yazma kenarı iğne oyası motiflerini bu yüzden farklı farklı olarak görebilmeniz mümkündür. Özellikle bazı yörelerde tercih edilen modellerden birisi de yazma kenarı iğne oyası çiçek motifleridir. İğne oyasından birçok çiçek modelleri yapabilmeniz mümkündür.

  Kadının sitesi olarak bu ve bundan önceki yazılarımızda sizlerle iğne oyalarını buluşturduk ve buluşturmaya da devam edeceğiz. Bundan önceki yazılarımızda iğne oyası modellerine bakmak isterseniz İğne Oyası Yazma Kenarları yazımızı da okuyabilirsiniz ve buradaki resimlere de bakabilirsiniz. Bununla birlikte İğne Oyası Örnekleri 2014 modellerine de bakabilirsiniz.  İğne oyası ile yapılabilecek diğer modelleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

   

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. Cok hoslar. Nasil alabiliriz. Yapmayi bilmiyorum da.

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>