• Haziran Ayı Vizyona Girecek Filmler

  Haziran ayında birbirinden güzel yaz filmleri sizleri bekliyor. Hafta sonlarınızı, akşamlarınızı en güzel şekilde değerlendirmek ve biraz olsun kafa dinlemek istiyorsanız vizyondaki filmleri sizlerle paylaşıyoruz.

  Haziran ayı boyunca özellikle ilk hafta ve ikinci hafta olmak üzere vizyona en yeni en güzel filmler girecek. Vizyondaki en güzel filmleri izlemeniz için sizleri bu filmlerle buluşturuyoruz. Haziran ayı vizyondaki filmler yine en romantiğinden en komiğine ve en dramatiğine kadar çeşitli filmler var.

  Vizyondaki filmler arasında bu hafta vizyona girecek olan filmlerden birisi gerilim filmi izlemek isteyenler için Kardeşim İçin sizlerle vizyonda buluşuyor. Filmin baş rolünde ünlü çok yetenekli oyuncu olan Christian Bale oynamaktadır. Filmin konusu normal hayatlarını yaşayan iki kardeşin gizemli bir şekilde başından geçenleri anlatmaktadır. Biraz sakinlik biraz da gerilim izlemek isterseniz bu film size göre. Bir diğer film ise çocuklarınızla birlikte izleyebileceğiniz vizyondaki çizgi filmler arasında Oz Efsanesi yer almaktadır. Oz Efsanesi çizgi filmini çocuklarınızla birlikte rahatça izleyebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte hem eğlenmiş hem de keyifli dakikalar geçirmiş olursunuz.

  Romantik komedi isteyenler için vizyonda bu hafta Aşkta Yanlış Yoktur filmi sizlerle buluşuyor. Romantik komediler kafa dağıtmak için birebirdir. Sevdiklerinizle birlikte rahatça izleyebilirsiniz. Filmin konusuna baktığımızda bulaşıkçı olan Leo’unun bir düğünde bir kıza aşık olmasıyla macerası başlar. Haziran ayı vizyona girecek filmler arasında macera filmi olan Yarının Sınırında, dram, komedi olan Paris’te Bir Hafta Sonunu izleyebilirsiniz.

  Haziran ayı ikinci hafta vizyona girecek olan filmleri de beğeni ile izleyeceğinizi tahin ediyoruz. Çünkü birinci haftaya göre ikinci hafta biraz daha ilgi çekici filmler sizi bekliyor.İlk filmler arasında ünlü oyuncu Adam Sandler‘den yine çok güzel bir komedi olan Karışık Aile filmi sizlerle buluşuyor.Bununla birlikte Nuri Bilge Ceylan’ın 67. Cannes Film Festivali Altın Palmiye Ödülünü almış Kış Uykusu filmi sizlerle buluşuyor.

  Vizyona girecek çizgi filmler arasında ise Cesur Zebra ve Muppets Aranıyor sizlerle birlikte sinemaserverleri ile bu hafta Haziran ayında vizyona giriyor. Bütün bu filmleri sevdiklerinizle birlikte hoşca vakit geçirerek izleyebilirsiniz.

   

   

   

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>