• Gelin Çiçeği Modelleri 2014

  Gelinlik aldıktan sonra gelin tacı alınır ve son olarak da gelin çiçeği modellerine sıra gelir. Gelinlik için en anlamlı aksesuarlardan biri olan gelin çiçeği modellerinden en güzellerini sizler için bir araya getirdik.

  Düğün öncesi en telaşlı zaman dilimleri içerisinden geçerken gelin çiçeği seçmeyi göz ardı edebilirsiniz. Hatta bu telaşa içerisinde en anlamlı ve özel gününüzde gelin el çiçeğiniz olmadan düğününüzü yaparsınız. Gerçi gelinlik aldığınız yerden gelin tacı ve gelin çiçeği gibi bir çok gelinlik aksesuarlarını tamamlayabilirsiniz. Ama benim gelin çiçeğim özel olsun diyorsanız en sevdiğiniz çiçeklerden oluşan bir gelin el buketi yaptırabilirsiniz.

  Gelin buketi modelleri arasında en çok tercih edilen çiçekler arasında gül ve laleler yer alıyor. Gelin buketi tasarlamak tamamen size kalmış. Bir çiçekçi ile anlaşarak istediğiniz çiçeklerden oluşan gelin buketi yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra isteyenler de canlı çiçekler yerine hazır çiçeklerden oluşan gelin buketi modellerini tercih edebilirler. Ama en güzeli canlı çiçekten yapılan gelin buketi modelleridir.

  Gelin Çiçeği Modelleri 2014

  Gelinlik seçimi konusunda hala kararını veremeyenler için de 2014 yılının en gözde gelinlik modellerinden oluşan En Güzel Gelinlik Modelleri 2014 makalemizi ziyaret edebilirler.

  Gelinlik modeli seçimi ve gelin çiçeği seçimi ardından sıra geldi kuaföre giderek gelin saçı yapımına. Yine 2013 yılında en çok tutulan gelin başı modellerini bir araya topladığımız 2013 Gelin Saçı ve Gelin Başı Modelleri makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Modern Düğün Davetiyeleri (17)
  Modern Düğün Davetiyeleri
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Kapalı Gelin Başı Modelleri
  2014 Tesettür Gelin Başı Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. çok güzellerrrr

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>