• Gelin Arabası Süsleme ve Kiralama

  Evlilik hayalleri kuruyor ve herşey güzel olsun istiyorsanız ilk iş olarak gelin arabası süslemeniz gerekir. İster kendi arabanızı süsleyin, isterseniz hazır araba kiralayın. İşte birbirinden güzel gelin arabaları

  Bu makalemizde evliliğe adımını atacak olan çiftlerin en güzel günlerinde bu güne yakışacak güzellikte bir gelin arabası ile evliliğe ilk adımlarını atmalarına yardımcı olmak amaçlanmıştır. Güzel bir düğün salonunda veya bir nikah salonunda yapılacak düğüne gelin arabası ile ulaşmak artık adetten sayılmaktadır.

  Önceden bir yerden gelin alırken atların sırtında gelin konvoyu getirilirdi. Fakat günümüzde at ve at arabalarının yerini otomobiller almıştır. Sizde düğün yapacak iseniz, nasıl bir konvoy oluşturacaksınız. Nasıl bir gelin arabası arzu ediyorsunuz bunu belirledikten sonra hazırlıklara başlayabilirsiniz.

  Elinizden geliyorsa kendi gelin aracınızı kendiniz süsleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken süsleme araçlarını temin etmek. İstediğiniz gelin arabası süsleme tekniğini kullanarak aracınızı süsleyebilirsiniz. Gelin arabası süslerken gerekli olan malzemeler ise sizin nasıl bir süsleme yapacağınıza göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin bir bebek veya ayıcık alıp gelin arabasının önüne koyabilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüz ve isteğiniz ile alakalıdır. Bunun yanı sıra isterseniz Özel resimler bastırarak aracınızın camlarını gelin damat resimleri ile kaplayabilirsiniz. Burada aklımıza gelmeyen bir çok değişik öneri sizlerin aklına bu makaleyi okurken gelebileceği gibi, aracınızı süslerken de yaratıcı fikirler gelebilir aklınıza…

  Elinizden böyle bir şey gelmiyorsa yapmanız gereken ise işi uzmanlarına bırakıp en yakın çiçekçiye giderek aracınızın süslenmesini talep edebilirsiniz. Çiçekçilerde gelin arabası süsleme fiyatları 70TL den başlayıp, kullanılan malzemeye göre 300TL ye kadar çıkmaktadır.

  Son zamanlarda sayıları bir hayli artan gelin arabası kiralama merkezleri bulunmaktadır. Şayet bir aracınız yoksa gelin arabası da kiralayabilirsiniz. Gelin arabası kiralama fiyatlarına gelince saatliği 100TL civarında değişmektedir. Gelin arabası kiralayan çiftlerin en çok tercih ettiği araba modelleri arasında klasik üstü açık gelin arabaları gelmektedir.

  Gelin arabası kiralayan şirketler aynı zamanda gelin arabası şoförü hizmetini de vermektedir. İsteyenler bu hizmetten de faydalanabilirler.

  kadininsitesi.com ailesi olarak yeni evlenecek çiftlere Mutluluklar dileriz….

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Modern Düğün Davetiyeleri (17)
  Modern Düğün Davetiyeleri
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Kapalı Gelin Başı Modelleri
  2014 Tesettür Gelin Başı Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>