• Evteks 19.İstanbul Ev Tekstili Fuarı

  Evteks İstanbul Ev Tekstili Fuarı 15- 19 Mayıs tarihleri arasında Cnr Expo da başlıyor. 2013 ve 2014 yılı ev tekstil trendlerinin belirleneceği fuara 500′ün üzerinde basın mensubunun akın etmesi ve ev tekstili modasını dünyaya duyurması hedefleniyor.

  10oo civarında katılımcının yanı sıra 125.000 de ziyaretçinin beklendiği 19. Evteks İstanbul Ev Tekstili Fuarına olan ilgi bir hayli yoğun.

  Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ülkelerinden, uzak doğu ülkelerine kadar bir çok ülkenin katılacağı fuar da bu güne kadar en çok katılım gösteren ülkeler; Almanya, İngiltere, Amerika, Belçika, İspanya, İtalya, Fransa ve Hindistan.

  Ziyaretçilerde de ilgi tıpkı katılımcılarda olduğu gibi bir hayli yoğun. Fuarı en çok ziyaret eden ülkeler arasında; Almanya, Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, İran, İtalya, İspanya, Rusya, Mısır, İsveç, Bulgaristan, Yunanistan gibi bir çok Avrupa, Asya ve Uzak Doğu ülkelerinden bir çok ziyaretçi akın etmektedir.

  2012 yılında 18.si düzenlenen Ev Tekstili Fuarını 35 bini yabancı olmak üzere toplamda 119 bin kişi ziyaret etti.  18. Evteks İstanbul Ev Tekstili Fuarının en ilgi çekici bölümünü Harem Dairesi oluşturdu. Türk sinemasının efsanelerinden biri olan Türkan Şoray harem dairesinde sevenleriyle buluşurken kızı için de çeyizlik almayı ihmal etmedi.

  19. Evteks İstanbul Ev Tekstili Fuarında katılımcıların;

  Tül, Perde; Mobilya ve Döşemelik; Uyku ve Yatak Odası; Mutfak ve Yemek Odası; Banyo Ürünleri; Halı ;Duvar Kaplamaları; Güneşten Korunma Sistemler; Tasarım; Teknoloji Hizmetleri;  Taahhüt; Hammadde ve Tekstil Girdileri;  Sektörel Yayınlar gibi birçok alanda ziyaretçilerle buluşması bekleniyor.

  Bunun yanında ziyaretçi profili de bir hayli geniş olan fuara katılması beklenen ziyaretçi grupları ise şöyle;

  İthalatçılar, İhracatçılar ve Üreticiler; Toptancılar ve Distribütörler; Acenteler;   Alım Ofisleri; Büyük Perakende Mağazalar;   Zincir Mağazalar ve Oteller; İç Mimarlar ve Dekoratörler;   Tasarımcılar; Medya

  TETSİAD  (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği) nin katkılarıyla hazırlanan fuara ulaşım nasıl olacak.

  Atatürk Havalimanı’nın yanında olması sayesinde, dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden CNR EXPO’ya iki dakikada ulaşabiliyor.

  Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bununla da bitmiyor. Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da ayrı bir avantaj.

  Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro hattı da çok önemli bir yenilik olarak fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.

  BOSTANCI: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY – Metro ile CNR EXPO
  KADIKÖY: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY – Metro ile CNR EXPO
  İETT ile MECİDİYEKÖY – Metrobüs ile YENİBOSNA-Metro ile CNR EXPO
  MECİDİYEKÖY: İETT ile AKSARAY – Metro ile CNR EXPO
  EMİNÖNÜ: Tramvay ile AKSARAY – Metro ile CNR EXPO
  TAKSİM: İETT ile AKSARAY – Metro ile CNR EXPO
  AKSARAY: Metro ile CNR EXPO
  KABATAŞ: Tramvay ile AKSARAY – Metro ile CNR EXPO
  ATATÜRK HAVALİMANI: Metro ile CNR EXPO

   

   

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Üç Boyutlu Manzara Desenli Duvar Kağıdı Modelleri
  Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri
  İstanbul Tiyatro Festivali Yüzleşme
  22. İstanbul Tiyatro Festivali ve Oyunlar Listesi
  Gitar Orta Sehpa
  Modern Orta Sehpa Modelleri
  Tekerlekli Bebek Beşikleri
  Bebek Yatak ve Beşik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>